Aymnet

Makalemde size yerli network şirketleri arasında bulunan Aymnet şirketi hakkında tüm detayları aktarıyorum. Ayrıca Aymnet kullanıcı yorumları gibi temel aramalara da sekiz (8) temel başlık ve üç (3) video ile detaylı bilgi almanızı sağlıyorum. O zaman Aymnet ürünleri hakkında hazırladığım makaleye geçelim.

Topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Toplumun refah ve sağlık düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Aymnet Nedir?

Aymnet nedir 2009 yılında kurulmuş olan bir network marketing şirketidir. Şirket öncelikle Aym Danışmanlık adı altında kurulmuş, bir süre bu adla faaliyetine devam etmiştir. Daha sonra Aymnet ismi ile yeni iş ortaklarının katılımı ile yeni kurumsal kimliğini oluşturmuştur. Beslenme ve ek gıda takviyeleri alanında sunduğu ürünleri ve benzersiz iş planı ile Türkiye’ye yeni bir network vizyonu kazandırmıştır.

Kurucuları uzun süre network marketing sektöründe yer aldıklarından, sektördeki açıkları ve üye, müşteri şikayetlerini en iyi şekilde analiz etmiş ve bu sistemin herkesin kazanç sağlayacağı şekilde adil ve uygulanabilir bir biçimde oluşturmuşlardır. Üyelerine en çok prim dağıtan yerli network marketing firmaları içerisinde olma özelliği de bu firmanın her geçen gün büyümesine katkı sağlamaktadır.

Aymnet Ürünleri Nelerdir?

Öncelikle Aymnet aktif yaşam ürünleri sunmaktadır. Bu kategorinin içerisinde, ek gıda takviyeleri, sağlıklı içecekler, bayanlara özel ürünler, cilt bakım ürünleri, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ve saç bakım ürünleri gibi bir çok farklı ürünü tüketiciyle buluşturmaktadır. Genel olarak;

 1. Aktif Yaşam Ürünleri
 2. Nano çakra kart
 3. Kollajen ürünü
 4. Ek Gıda Takviyeleri
 5. Sağlıklı İçecek Gurubu
 6. Bayan Özel Ürünleri
 7. Kök Hücre Cilt Bakım Ürünleri
 8. Temizlik Ürünleri
 9. Saç Bakımı
 10. Kişisel Bakım Ürünleri

Aktif form bitki çayları, efervesan tabletler, form complex tabletler, omega3 tabletleri, vitamin tabletler, aloevera enerji içeceği, vitaminli kahve, ikisi bir arada kahve, el ve bulaşık sabunları, temizleyiciler, oda parfümleri, yumuşatıcı ürünleri, saç şampuanları ve kremler, kişisel bakım ürünleri, diş macunu, bayan ve erkek parfüm, krem ve maske çeşitleri gibi farklı ve birbirinden etkili ürünleri mevcuttur.

Aymnet Güvenilir Mi?

Bir Türk firması olma özelliği ile oldukça güvenilir bir firmadır. Binlerce üyesi ve müşterisi ile her geçen gün büyüyen bir potansiyele sahiptir. Her türlü sorunda mutlaka geri dönüş yapılmakta ve üyeleri ile müşterilerinin daima arkasında ve yanındadır.

Ne sebeple olursa olsun üyenin istifa etmesi neticesinde, iade şartlarındaki iade koşularını geçerli kılmaktadır. Müşteriler için iade garantisi süresi on beş olarak uygulanmaktadır. Müşteriler ürünü aldıkları firma üyesi, müşteri temsilcisine iade etmektedirler. Aymnet güvenilir mi sorusuna da cevap verdik.

Aymnet Kazanç Planı Nasıl?

Aymnet kazanç planı, en çok prim dağıtan plan olarak, üyelerine adil bir dağıtım sağlamaktadır. Öne çıkan kazançlar;

 1. Ürün satış giderleri; %25 ile %70’e varan kar oranları
 2. Ürün toptancı gelirleri; ile %20’ye varan ekip paket fark primleri
 3. Ürün satışları ciro primi; tüm kariyerler ilk üç hat üzerinden %5 prim oranı

Bu kazançlar dışında, ilk hat kayıt primleri ile %40 arasında verilmektedir. Tüm üye sırası derinliklerinden %5 ile %25’e varan oranlarda ek primler verilmektedir. Kariyer bonusları, ofis desteği, yıllık tatil bonusları, nakit bonuslar gibi çok geniş bir kazanç planı sunmaktadır.

Network sistemlerinin temel yapısında olduğu gibi Aymnet network sisteminde de üye kazandırılması önemlidir. Satış gelirleri yanında, üye kazandırılması ile alınacak olan primler, üyeleri daha hızlı bir şekilde üst kademelere getirmektedir. Dolayısıyla, hem ürün satışı ve hem de üye kaydı, her iki kazanç yolları da birlikte gitmelidir.

Aymnet Dolandırıcılığı Ve Şikayet Var Mı?

Zaman zaman network marketing sistemler ile ilgili ilginç bakış açıları sunulmaktadır. Özellikle bu sistemlerin olumsuzluğu ile ilgili tamamen bilinçsiz bir şekilde yorumlar, analizler veya bloglar yazılabilmektedir. Aymnet şikayetleri yada Aymnet dolandırıcılığı diye bir kavram yoktur. Sistem analiz edilmeden, kazanç planları özellikle incelenmeden yapılan bu tür yorumlara önem vermemek yerinde olacaktır.

Aymnet Kullanıcı Yorumları Neler?

Özellikle bir Türk firması olması ve adil, kazançlı bir çalışma planı sunması, kaliteli güvenilir ve helal ürünler sunması ile üyelerinin ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Aymnet kullanıcı yorumları ise müşteri memnuniyeti oranı en yüksek network şirketidir. Bunun yanında özellikle üyelerine sunduğu kişisel gelişim ve mesleki gelişim eğitimleri ve organizasyonlarla her geçen gün gelişmektedir. Özellikle üyelerinin sosyal hayatlarında da etkili.

Aymnet Giriş Paketleri Kaç Liradır?

Aylık minimum satış şartı yoktur ve üyelik paketleri maliyetleri oldukça uygundur. Üyelik girişi için 4 farklı başlangıç paketi mevcuttur;

 1. Ücretsiz üyelik
 2. Bronz paketi
 3. Gümüş paket
 4. Altın paket

Bu dört başlangıç paketi ile başlanabilinmektedir. Firmada on iki ayrı gelir kalemi mevcuttur. Üyeler çalışmalarında bu on iki farklı gelir kaleminden yararlanmaktadırlar. Aymnet giriş paketleri başlangıç için bulunuyor. Ürün satışlarından elde edilen karlar;

 1. Toptancı geliri üzerinden elde edilen karlar
 2. Oluşturulacak organizasyondan elde edilecek karlar
 3. Kayıt primi
 4. Organizazyondan elde edilecek kayıt primi
 5. Türkiye cirosundan prim
 6. Kariyer atlandıkça elde edilecek bonuslar
 7. Kariyer hediyeleri
 8. Sponsor bonusları primleri
 9. Sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası
 10. Kıdem tazminatı
 11. Son olarak sponsorluk primleri

Ayrıca performansa ve kariyere bağlı olarak, organizasyon ve tatillere katılmada hediyeler verilmektedir. Üyeler çalıştıkça, kazandıkça ve alt ekibine kazandırdıkça sistem adil ve kazançlı bir şekilde üyelerini ödüllendirmektedir. Sistemde kişiler ne kadar organizasyonlarını geliştirirlerse o oranda kariyer elde etmektedirler. Sistem öncelikle alt üyelerinin kazanmasını amaçlamakta ve kazan-kazan ilkesini benimseyerek tüm üyelerine kazanç sağlamaktadır.

Aymnet Üye Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bir doğrudan satış firmasıdır. Ürünlerini doğrudan satış yöntemini kullanarak tüketici ile buluşturmaktadır. Üyeler, ürünleri müşterilerine satmak üzere firmaya üye olurlar ve ürün satın alırlar. Aymnet kayıt olma çok basit sıralı bir kaç işlem gerektirir.

Aymnet Üye olmak oldukça kolaydır. Yapılması gereken tek şey, web sitesinden direk üye olunması veya bir firma üyesinden üyelik paketi satın almaktadır. Paketin içerisindeki üye başvuru formu doldurularak, nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte şirket merkezine gönderilmelidir. Merkez tarafından başvuru onaylandığında üyelik aktif hale gelmektedir.

Aymnet Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra aktif olarak satış işlemlerine ve organizasyon kurma işlemlerine başlanabilmektedir. Aynmet, üyekinin gelişimi ve kısa sürede sistemi öğrenmeleri ve adapte olmaları için, hazırlanmış olan hazır dökümanlar ve kişisel gelişim eğitimleri ile de üyelerini sürekli desteklemektedir.

Özetlemek gerekirse Aymnet ürünleri, besin takviyeleri ve diğer ürünler alanında sunduğu ürünleri ve işe olan benzersiz bakış açısıyla Türkiye’ye yeni bir network marketing vizyonu kazandırmıştır. Kurucularının netwrork marketing işine girmesinden bu yana uzun zaman geçtiğinden; sektördeki açıklıkları kolay tespit edebilmeleri, üyelerinin ve müşterilerinin şikayetlerini iyi analiz edebilmeleri ve bu sistemin kazanç sağlayacağı kazancı adil ve uygulanabilir bir biçimde sunabilmeleri ile öne çıkmaktadırlar.

İlk etapta ücretsiz üyelik, bronz paket, gümüş paket ve altın paket olmak üzere dört başlangıç paketi ile başlanılabilmektedir. Aylık minimum satış kotası olmamasına rağmen Aymnet kazanç planında temel nokta şudur ki prim dağıtan plan olarak üyelerine adil bir dağıtım sağlamaktadır.

Üyeler çalışmalarında on iki farklı gelir kaleminden yararlanmaktadırlar. Aymnet üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra satışlar yapmaya ve işinizi organize etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik Aynmet, üyelerinin kendi gelişimleri ve kısa sürede sistemi öğrenmeleri için birçok hazır döküman ve kişisel gelişim eğitimlerini de üyelerine sürekli göndermektedir. Aymnet üyelerinin her probleminde ve ürünlerinden çıkabilecek iade gibi işlemlerde hep onların arkasında olmaya devam edecektir.