Network marketing şirketleri hakkında a’dan z’ye tüm bilgileri burada bulacaksınız. Türkiye’de ki network marketing şirketleri ve en çok kazandıran network şirketleri hakkında detayları aktardığım makalemde sekiz (8) temel başlık ve dört (4) video ile network şirketleri aramanıza net cevaplar vereceğim. En çok kazandıran network hangisi şimdi sorularınızı cevaplamaya geçelim.

Network Marketing ekşi sözlükte özgürlük olarak tanımlanmış… Biz de başlığımızda özgürlüğe atıfta bulunduk. Kişilere -özellikle gençlere- kendi işlerinin sahibi olma fırsatı veren bu alan dolayısıyla özgüven ve özgürlük hissini artırır…

Dünyada en çok bilinen ve gelir getiren şirketler wellness şirketleridir. Bu firmalar her zaman aday gösterilmektedir. Çünkü bu bu firmaların sattığı ürünler çok çeşitlidir ve satış ağı da oldukça geniştir. Sattıkları ürünler her kesime hitap ettiği için satış sayıları ve buna bağlı olarak kazandıkları gelirler çok yüksektir.

Bu firmaların yanında en çok tanınan diğer network marketing firmaları Herbalife ve Natura Cosmetics firmalarıdır. Bu firmaların ürünleri de dünya genelinde en çok kullanılan ürünlerdendir. Türkiye’de ise içerisinde en çok bilinen firma Avon ‘dur ve Türkiye’de en çok satış yapan çok katlı pazarlama firmasıdır firmasıdır. Hemen her yerde herkesin elinde bir Avon kataloğu görmeniz mümkündür. Yerli firmalarda ise en çok bilinen firmalar Farmalife, Arleva, ve Naturalis firmalarıdır.

En Çok Kazandıran Network Şirketleri Hangisi?

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Network Marketing sistemi denilen distribütörlük, çoğu girişimci ve kazancını ek iş ile artırmak isteyen kişilerin başvurmuş olduğu para kazanma yöntemidir. Dünyada Network Marketing sistemini en iyi şekilde yapan ve buna göre de en çok kazandıran network şirketleri yayınlanmaktadır.

Doğrudan satış firmaları listesine bakmadan öncelikli olarak yapmanız gereken sektör hakkında temel bilgiler edinmeniz olacaktır. Çünkü bilgi sahibi olunmadan araştırma yapmak size sadece zaman kaybettirecektir. Makalenin sonlarına doğru isim yapmış uzun yıllardır faaliyet gösteren network markaları nelerdir gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Tabi şirketler hiç kimsenin malı olmadığı gibi bir çok kişi güven duygusunu doruklarda yaşamak için şu şekilde araştırma da yapmaktadır; dünyada kapısında yatılacak şirketler böyle bir şeyin olmadığını bilmek gerekiyor. Çünkü sektörde siz emeğiniz kadar kazanırsınız. Sizin için bu sektöre adını kazımış network firmaları hakkında bilgi toplamaya çalıştım.

Network Marketing dünya sıralamasına göre geçen sene yani 2017’de olduğu gibi 2018 yılında da ilk üçü yine Amway 880 milyar dolar, Avon 570 milyar dolar ve Herbalife 4.50 milyar dolar cirolar ile sırası ile paylaştı. Genel olarak şirketlere bakıldığında toplam cirolarda düşüşler meydana geldiği de görüldü.

Türkiye’deki En İyi Network Marketing Şirketleri Nelerdir?

Kendiniz için kazanç kapısı aralamak istediğiniz de internet artık sizlere birçok alternatifi sunabilmektedir. Yatırımsız ya da oldukça düşük yatırım miktarları ile artık milyonlarca müşteri potansiyelinin bulunduğu bu sektörde sürekli artan yüksek gelirlere sahip olabilirsiniz.

Türkiye’de yarım milyondan fazla kişinin bu alanda ilgi gösterdiği hizmet sektörünün ortak kazanç ağı olduğunu belirtmek isteriz. Burada Türkiye’deki en iyi network marketing şirketleri hakkında size net bilgiler aktaracağız. Aşağıda ki listede bazı yerli network firmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Blogumun sağ alanında daha fazla seçenek bulabilir, araştırmalarınızı genişletebilirsiniz.

 1. Welltures Global
 2. Byanca
 3. TTS Star
 4. Aymnet
 5. Ogansia
 6. Parvega
 7. Huncalife
 8. Naturalis
 9. Medirevo
 10. Santemorr
 11. Onnowell

Dünyadaki En İyi Network Marketing Şirketleri Hangileri?

Şimdi listenin ilk sıralarındaki o şirketlere bir göz atalım. Ayrıca aşağıda ki liste size en çok kazandıran network şirketleri hangileridir sorusunun da cevabı olacaktır. Uluslararası alanda faaliyetlerini yıllardır sürdüren firmalar bayileri için güven ve önem teşkil etmektedir. Haydi şimdi dünyadaki en iyi network marketing şirketleri listesine bir bakalım;

 1. Amway    $11.3B    Amerika
 2. Avon Products Inc.    $10.7B    Amerika
 3. Herbalife Ltd.    $4.1B    Amerika
 4. Vorwerk Co. KG    $3.3B    Almanya
 5. Natura Cosmeticos SA    $3.2B    Brezilya
 6. Mary Kay Inc.    $3.1B    Amerika
 7. Tupperware Brands Corp.    $2.6B    Amerika
 8. Nu Skin Enterprises Inc.    $2.2B    Amerika
 9. Oriflame Cosmetics SA    $2.0B    Lüksemburg
 10. Belcorp Ltd.    $1.9B    Peru

Bu sistem ürün satışı anlamına da gelmektedir. Herhangi aracı, pazarlamacı veya başka bir unsur olmadan, yani kazancınızı bölüşmeden en uygun fiyatlarla birçok kategoride ürün alabilir ve sattığınız malzemeden yüksek kar marjı elde edebilirsiniz. Genel olarak pazarlama mantığında daha az para ödeyerek ürün temin etmek ve bunları satarak gelir elde etmek zemini üzerine inşa edilmiştir.

Hangi Sektör ve Marka Seçilmelidir?

Günlük hayatımızda sıklıkla kullanılan kategoride bir tercih yapılmalıdır. Kişisel bakım malzemeleri, giyim, tamamen kendi ürünlerini üreten bir çok marka daha iyi bir kazanca sahip olmanın mihenk taşı niteliğindedir. Bilinen adresler, ödeme ve süreklilik yönünden de sizleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Şayet sisteme dair bilginiz yeterli düzeyde değil ise detaylı bir araştırmanın olmazsa olmaz olacağını da vurgulamak isteriz.

Çünkü karşınıza yanlış firma seçimi ile ileriki dönemlerde zorluk çıkacağı garantisini de verebiliriz. Bir işe başlamadan önce sizlerin çıkarını gözeten ve her an malının arkasında duran şirketlerle yola koyulmak en iyisidir.

Eğer kendinizi zorlukların içerisinde bulmak istemiyorsanız en ufak bir kuşkunun bile zihninizden gitmiş olmasına önem göstermelisiniz. Böylece hem uzun süren bir çalışma hem de her daim devamlı aratacak bir gelir dönemine tanıklık edebilirsiniz.

Çağımızın en ciddi gelir opsiyonu olan ortak satış ve kar seçeneği artık sizleri dar boğazdan kurtarabilir, ferah bir yaşam sürmenin engelini de aşmanızı kolaylıkla sağlayabilir.

Daha ucuza ürün temini sağlamak ve herhangi bir aracıya bedel ödemeden doğrudan satış yapmak manasına gelmektedir. Bu sistemin en büyük özelliği çok daha ciddi bir kar ile para kazanmanın kapısını açmasıdır.

Aklınızda ben bu işi nasıl yaparım ile ilgili de bir soru işareti olabilir. Kurumsal bir ürün stoku bulunan firmaya üye olur ya da var olan ekibe birisi tarafından davet edilirsiniz. Ürünlerini internet başta olmak üzere birçok ortamda satabilir ve kazancınızı katlama olasılığını elde edebilirsiniz.

Hangi Ürünler Satılabilir ve Para Kazanılabilir?

İş piyasasına yeni girmiş ve bir an önce ürünlerini geniş kitlelere duyurmak isteyen sayısız adres bulunabilir. Hizmetinin arkasında duran, size her an zamanında ödeme yapan, satış ardından da iletişime rahatlıkla geçebileceğiniz şıklarla hareket etmelisiniz. Bakıldığında süreklilik arz eden ve satış grafiklerinde belli bir değeri korumuş ürün yelpazesine yönelebilirsiniz.

En sağlıklı biçimde network marketing ürünleri nelerdir merakınız da yeri gelmişken giderelim. Kadınlar için bakım olmazsa olmazdır. Cilt, yüz, saç başta olmak üzere kişisel anlamda daha iyi görünmek olmazsa olmazlarıdır.

Bunun için kozmetik ve bakım ürünleri kolay satılabilen ürün gruplarıdır. Yine giyim sektörü, çeyizlik alış veriş malzemeleri ve ev tekstili de rahatlıkla bir kazanç ağına sahip olmanın temelini oluşturabilir.

Üyelerini ilkeleri ve misyonu ile memnun bırakan en çok kazandıran network firmaları araştırması ile sizin için en ideal kararı verebilirsiniz. Böylece yanılmadan ve içinize sinen bir ticaret ortaklığına dahil olabilirsiniz.

Network Marketing Şirketlerinin İşleyişi Nasıl?

Yurtdışı kaynaklı firmaların içerisinde Örneğin Amway firması kozmetik ve doğal temizlik maddelerinin satış pazarlama çalışmalarını network sistemine aktarmış ve dünyanın her yerinde sisteme üye olan kişilere artı kazanç kapısı olmuştur.

Ülkemizde de artık network sistemi geniş yer almaktadır. Hemen hemen bir çok yabancı firmaların network sisteminde kayıtlı üyeleri mevcuttur.

Giyim, kozmetik ,doğal ürünle ,maden suları gibi ürünlerin internet ortamında network şirketinin yelpazesi altında giriş fiyatının üzerine kar marjı eklenerek satışını sağlamaktadır. Şirket satış üyeleri aynı zamanda kendi takımını kurabilir ve bu takım hem kişisel hem de bağlı bulunduğu takım liderine gelir sağlayacaktır. Sadece bir mail ile network sistemine üye olabilir ve referanslar ışığında kadroda yer alınabilecektir.

Batan Network Şirketleri Hangileridir?

Bazı firmalar iflas edebilir. Bu durumu hiç kimse istemez. Batan network şirketleri ile ilgili araştırma yapmadan önce tüm şirketlerin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Network şirketleri içerisinde çok iyi ve gelecek vaat eden firmalar olduğu gibi tam aksi geleceği olmayan ama internet dünyasında yer alan şirketler de bulunmaktadır.

Bu yüzden mutlaka tüm şirketlerin bütçelerini, kar marjlarını yıllık satış tablolarının ayrıntılı şekilde incelenmesi gerekiyor. Araştırılması gereken diğer bir nokta ise bu firmanın network sistemindeki üyelerine yüzde kaç oranında kazanç sağlamayı taahhüt etmesi olgusudur.

Ülkenin coğrafik ve demografik değişimleri seçilecek network firması üzerinde önemli bir yeri vardır. İçinde bulunulan ülkeden en çok hangi ürünlere değer veriliyor ülkenin geleneksel örf ve adetlerine uygun ürünler nelerdir?

Sizin bulunduğunuz bölgedeki yaş kriteri, eğitim ve kültür durumu bu anlamda çok önem kazanmaktadır. Zira kendi bulunduğunuz şehir veya bölgede doğru ürün satışı konusunda karar verildiği takdirde takım kurmak daha kolay olacak dolayısıyla hem alt kadro hem de kuran kişi rahat ve kolaylık satış yapacak gelir kapısı daha da büyüyecektir.

Satışı kolaylaştırmak amacıyla dönem dönem indirimlerin düzenlenmesi, kargo ücretinin belli bir tutardan sonra ücretsiz olması veya alınan belli tutar ürünlerin yanında 2. ürünlerin hediye olarak gönderilmesi satışı kolaylaştıran ve gelir elde edilmesini ivedi hale getiren önemli stratejilerdir.

Sonuç olarak Gelirini fazlalaştırma ve ek gelir sağlamak artık çok kolay detaylı bir araştırma yaparak bu sistem üzerinde ciddi gelir elde etmek mümkündür.

Network marketing şirketleri ile tüm dünyada popüler olan sistem Türkiye’de de son derece popüler olmuştur. Network Marketing sisteminin kısa yoldan kazanç sağlamak gibi görülse de aslında hiç öyle değildir emek ve zaman harcamanız gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Kazandıran Network Şirketini