Ogansia

Ogansia, ülkemizin giderek büyüyen, kazanç kapılarını kullanıcılarına açan yerli network marketing firmaları arasındadır. 2015 yılından bu yana profesyonel kadrosu ve ekibi ile birlikte doğal gıda takviyeleri ve kozmetik ürünlerini son kullanıcıya network marketing sistemi ile başarı ile ulaştırmaktadır.

Network marketing, doğrudan satış olarak bilinen satışın geliştirilmiş ticaret modeli olarak tanımlanabilir. Bu ticari model ile her ölçekte şirketler, kendilerine sadık müşteri grupları oluşturmakta ve dışarıda bulunan diğer müşteri gruplarına da kendi ürünlerini kullanıp memnun kalan müşteri grupları ile daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Network marketing, milyonlarca insana kısa zamanda etkili bir şekilde erişim sağlayabilen bir pazarlama türü.

Ogansia Nedir?

Ogansia network marketing sistemini benimseyen, 2015 yılında Ogan Ltd.Şti çatısı altında kurulan yerel merkezli bir firmadır. Firma, beş yıl süren bir Ar-Ge çalışması neticesinde Fitoterapi ve Alternatif Tıp Uzmanı Hüseyin Ogan, Prof. Dr. Avni Çakıcı ve Ukrayna’da bulunan Kiev Üniversitesi öğretim görevlisi Nuravan Mustafayev başkanlığında bir çok akademisyen tarafından geliştirilen bağışıklık sistemini güçlendiren gıda takviye edici ürünleri ile kısa zamanda dünya çevresinde de tanınmaya başlamıştır. Reishi mantarı hammaddesi ile üretilen ürünleri ile de beğenilmektedir.

Ogansia Kimin? Nerede Kuruldu?

Ogansia, sağlıklı ve kaliteli ürünler üreten bir uluslararası Türk şirketi olarak Bursa merkezli olarak kurulmuştur. Network marketing alanında hizmet veren firmaya ilişkin olarak ogansia nerede kim kurdu sık sorulan sorular arasında.

Bu sorulardan kurucusu kimdir? sorusuna verilecek net cevap ise Ogansia firmasının kurucusunun Yunus Emre Ogan olduğudur. Ogansia, kısa zamanda büyük bir ilerleme kaydetmiş ve uluslararası bir firma olma hedefini gerçekleştirerek kendi fabrikalarında ürettiği malları yurt dışı pazarına da satmaya başlamıştır.

Ogansia, Bursa’da bulunan genel merkez ofisinde, müşteri ve bayilerine kalite ve hizmetlerine ilişkin olarak her türlü desteği sunmakta ve onlara ihtiyaç duydukları konulara ilişkin olarak kurumsal bir firma olarak gerekli yardımları yapmaktadır.

Takım çalışmasına son derece önem veren firma için müşterileri, bayilerinin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak firmanın misyonlarından biridir. Ogansia’nın sloganı: ” Daha çok kazanç, daha sağlıklı bir yaşam“dır. Hem ülkemizde hem de dünya pazarında lider firma olmak amaçlarının başında gelmektedir.

Ogansia Ürünleri Ve Kullananlar Kimlerdir?

Ogansia firmasına ilişkin olarak internet arama motorlarından ogansia ürünleri araştırılmaktadır. Ogansia, takviye edici ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ürünleri ile de ogansia kullananlar tarafından tavisye edilen ürün kategorileri içinde yer almaktadır.

Bu ürün kategorilerinde keyif içecek serisi de önemli bir yere sahiptir. Keyifli içecekler kategorisine giren ürünler çay ve kahve içeceklerini kapsamaktadır. Ganoderma Lucidum diğer bilinen adı ile Reishi Mantarı hammaddesi ile üretilen sağlıklı kahve ve çay ürünleri yıllardır tüketicilere ulaştırmaktadır. Bu ürünlerden öne çıkanlar:

 1. Ogansia Green Tea
 2. Ogansia Coffee Mocha
 3. Ogansia Coffee Latte
 4. Ogansia Coffee 2in1
 5. Ogansia Black Coffee
 6. Ogansia Turkish Coffee Sade
 7. Ogansia Turkish Coffee Orta Şekerli
 8. Bitki Karışımlı Tablet (Takviye edici gıda)
 9. Reishi Mantarı Tablet (Takviye edici gıda)
 10. Propolis Tablet (Takviye edici gıda)
 11. Spirulina Tablet (Takviye edici gıda)
 12. Bitki Karışımlı Sıvı Ekstrakt
 13. Diş Macunu
 14. Argan&Reishi Shampoo
 15. EcoStyle Şampuan Bitkisel Kompleks
 16. EcoStyle Saç Bakım Serumu
 17. EcoStyle Saç Maskesi
 18. EcoStyle Bioblooming Hair Serum
 19. EcoStyle Eyelash Serum
 20. EcoStyle Eyebrow Serum
 21. EcoCare El Bakım Kremi
 22. EcoCare Ayak Bakım Kremi
 23. EcoClean Yüz Yıkama Jeli
 24. EcoClean Misel Su
 25. EcoClean Tonik

Ogansia ürün kategorilerinin yanında promosyon ürünleri ile de ilgi ile takip edilmektedir. Firmanın tüm ürettiği ürünlerin temelinde sağlığa faydaları kanıtlanan hammaddeler yer almaktadır. Ürünler, firmaya ait yüksek teknoloji içeren üretim tesislerinde üretilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışından tedarik edilen yüksek kaliteli hammaddeler, firmanın son teknoloji içeren tesislerinde başarılı bir şekilde işlenmektedir.

Ogansia Kazanç Planı Nasıldır?

Merak edilen ogansia kazanç planında sisteme en az 300-TL olan başlangıç paketi ile giriş yapılmaktadır. 300-TL ile Ogansia ürünleri içinden size uygun olanı kullanıyor, ürünleri beğenir iseniz etrafınızda tanıdıklarınıza tavsiye ediyorsunuz.

Ogansia kazanç planı, satış geliri, ilk kayıt kazancı, eşleşme kazancı, paket yükseltme ve aktiflik başlıkları altında toplanıyor. Organsia bayisi olmak son derece kolay. Tekil ürün almaya göre daha avantajlı olan paketler alınarak bayi olunabiliyor. Her paketin ayrı avantajları var.

Bu paketler; bronz paket, gümüş paket, altın paket olarak sıralanıyor.

 • Bronz Paket: 500-TL, 100 Puan, Kayıt Primi 65-TL, Haftalık Eşleşme Ekip Primi , 1-2-3 Gelirler
 • Gümüş Paket: 1.250-TL, 275 Puan, Kayıt Primi 165-TL, Haftalık Eşleşme Ekip Primi , Tüm Gelirler
 • Altın Paket: 2.500-TL, 600 Puan, Kayıt Primi 340-TL, Haftalık Eşleşme Ekip Primi %20, Tüm Gelirler

Organisa’da gelir kazanmak için satış yapmak zorunlu değildir. Satış, kişisel tercihe bağlıdır. Kişinin kendisi ve ailesi için en az 100 puanlık sipariş vermesi, tüm prim gelirlerine sahip olmak için yeterli görülmektedir. Detaylı bilgiyi firmanın yetkili temsilcilerinden edinebilirsiniz.

Ogansia Güvenilir Mi?

Network marketing sistemi, geleceğin doğrudan satış sistemi olarak görülüyor. Daha önce bu sistem içinde yer almayan bir çok firmada, satış paylarını yükseltmek, kazançlarını artırmak ve daha geniş kitlelere etkili yollardan ulaşabilmek için network marketing sistemini benimsemekte.

Giderek büyüyen pazarda rekabette artıyor. Rekabette öne geçebilmek için ise kaliteli ürünler, etkili satış stratejileri ve firmanın güvenilirliği ön plana çıkan unsurlar. Network marketing alanında bir kariyer hedefleyen girişimcilerin, güvenilir ve sağlam adımlarla ilerleyen bir sisteme dahil olması önem kazanıyor.

Bu noktada kaliteli ürünler üreten, kazanç kapılarını açan bir network marketing firması olan ogansia güvenilir mi? sorusuna verilecek yanıt ise firmanın güvenilir olduğudur. Firma, uzman kadrosu, sektörel deneyimi ve bilgisi ile bilim ışığında kendi tesislerinde üretilen sağlıklı ürünleri aracılığı ile yerel ve küresel pazarda olumlu geri dönüşler almakta ve başarı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Ogansia firması, ürünlerine güvenen ve 0 ürünlerinin arkasında duran bir anlayışa sahip.

Ogansia Şikayet Ve Mağdurları Var Mı?

Ogansia’da pek çok network maketing firması gibi kullanıcı ve bayilerinin çeşitli ogansia şikayetleri ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu şikayetlerin çoğu siparişlerin geç teslimatı, sipariş verme sisteminde yaşanan sistemsel aksaklıklar, yetkili temsilcilere ulaşamama, Sipariş edilen ürünün teslimi akabinde ürün tanıtımdan yer alan özellikleri taşımaması, yanlış ürün gönderimi, üründen beklenen faydaların sağlık açısından görülememesi üzerine yoğunlaşmaktadır. (Ogansia mağdurları) Bu tarz şikayetlere ilişkin olarak izlenmesi gereken prosedür vakit kaybetmeden firma yetkililerine durumun aktarılması olmalıdır. 

Ogansia Dolandırıcılığı Oluyor Mu?

Network marketing firmaları, online siparişler kapsamında para ödeme yöntemlerine ilişkin olarak ödeme yapan kişilerin kart bilgilerinin kopyalanması gibi türlü korsan yazılımlarla mücadele etmektedirler.

Bu tarz dolandırıcılıklara karşı korunabilmek adına firmaların web sitelerinin alt yapılarını kuvvetlendirmeleri ve siber saldırılara karşı gerekli güvenlik önlemlerini en üst düzeyde almaları gerekmektedir. Ogansia gibi firmalar ogansia dolandırıcılığı şeklinde firma adını kullanan sahte sitelere karşı dikkatli olmalı ve müşterilerini uyarıyor.

Ogansia Üye Ve Kayıt Olma Adımları Neler?

Oganisa network marketing firmasına üye olmak isteyenler kolaylıkla firmanın resmi sitesine tıklayarak üye kayıt işlemleri ücretsiz olarak yapabilirler. Üye işlemlerine dair detaylı bilgiler firmanın yetkili temsilcilerinden öğrenilebilir.

Üye ve kayıt olan kişiler ile firma arasında iletişimin devamlılığı sistem açısından son derece önemlidir. Üyelerde, firma tarafından verilen bilgilendirmeleri dikkatli bir şekilde takip etmelidirler. Ogansia şirketinin üyelerine yönelik sunduğu eğitim fırsatları da kaçırılmamalıdır.

Ogansia, yerli Network Marketing firmalarından birini temsil etmektedir. Bu firma birçok ürün ortaya koymaktadır. İlgili ürünler arasında yer alan kahve çeşitleri, firmanın tercih edilmesinde önemli bir etkendir.

Günlük yaşamın koşuşturmasında bireyler kendilerini yorgun ve bitki hissedebilmektedirler. Bu bağlamda üretilen pek çok takviye edici gıda ve kahve çeşidi bulunmaktadır. Müşterilerine 6 farklı kahve çeşidi sunmakta olan Ogansia, kişilerin ihtiyaçlarına binaen ürünlerini sergilemektedir. Gün içinde bireyin ruhsal ve fiziksel sağlığını olumsuz etkileyen çoğu etken vardır. Ogansia takviye edici gıdalar bu etkenleri ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

Ogansia ürünlerinin özellikle iyi geldiği hastalık türleri mevcuttur. Ancak şu nokta unutulmamalıdır ki; takviye edici gıdalar ilaç değildir. Sadece yardımcı tıp alanında ortaya çıkarılan ürünlerdir. İnsan vücudunda kalıtsal veya sonradan meydana gelen hastalıklar olabilmektedir. Ogansia ürünlerinin astıma, bel fıtığına, epilepsiye, reflüye iyi geldiği söylenebilir.

Kişilerin tedavi sürecinde yaşadıkları sıkıntıları en aza indirgemeye yardımcı olur. Yaşanan sıkıntılardan kilo alma veya verme, saç dökülmesi gibi durumlarda Ogansia takviye edici gıdalar kullanılabilmektedir.

Sağlıklı vücuda sahip bir birey kaliteli bir yaşam biçimi sürdürür. Bu doğrultuda Ogansia, müşterilerinin yaşam standardını yükseltecek hizmetler vermeye çalışmaktadır. Bu hizmetlerin kapsamında ortaya çıkarılan ürünler yer almaktadır.