Parvega

Makalemde size Parvega hakkında net bilgiler veriyorum. Ayrıca Parvega nedir gibi sorularınızı da tam sekiz (8) başlık ve beş (5) video ile cevaplıyor, eğer aklınızda Parvega kullanıcı yorumları hakkında sorular varsa da makalemin altına yorum yapabilirsiniz.

Kurulmuş olan Türk firmaların içerisinde kalitesi ve ürün çeşitliliği ile hemen dikkatleri üzerine çeken Pervega, tamamen doğal ürünleri satarak alanında marka haline gelmiştir. 2019 yılında Yerli network marketing şirketleri arasında yerini almıştır.

Parvega, sanal satış açısından oldukça seçkin bir site olmasına karşılık müşterilerine verdiği güven ile de tam memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Firma, sağlık alanında yaptığı yatırımlar ile kendini tüm Türkiye’ye kanıtlamış ve herkes tarafından kabul edilir bir prestije sahip olmakla birlikte günden güne adını sektörünün üst sıralarına yazdırmayı başarmıştır.

Network marketing sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflemektedir. Eğer network marketing nedir bilmiyorsanız ilk önce bu makalemiz den faydalanabilirsiniz.

Parvega Nedir? Nerede Kuruldu?

Köklü olmanın sorumluluğunu kalite standartlarını üst seviyede tutarak güven kazanmayı başarmıştır. 2019 yılında kurulan ve sektöre bu şekilde adım atan Parvega nerede kuruldu, İstanbul’da ticaret hayatına merhaba demiştir. Sektör içerisinde ki uzun yılların güvencesi ile 2018 yılında revizeye giden firma Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ile hem hacmini hem de kalitesini yükseltmiştir.

Peki Parvega şirketini kim kurdu Türk iş adamı Osman Yıldız tarafından kurulan firma personel kalitesi ile de hizmetini katlamıştır.

Ar – Ge, Sosyal medya, satış ve pazarlama alanında eğitimli uzman kadrosu ile görev yapan Parvega, insan sağlığının korunmaıs için mücadele etmeyi kendine birincil hedef olarak belirlemiştir. Parvega, yılların tecrübesini teknoloji ile harmanlayarak kusursuz nitelikte işleyen bir sistemi kullanıcıları ile buluşturmuştur.

Parvega Ürünleri Neler?

Parvega ürün yelpazesinde takviye gıdaları barındırmaktadır. Tamamen doğal bileşenlerden elde edilen bu takviye tabletler, sağlıklı olmasının yanı sıra pek çok faydası bulunmaktadır. Parvega ürünlerinin genel özellikleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

 1. Eklem ağrılarını giderir. Eklem ağrılarının giderilmesinin yanı sıra kas sistemini güçlendirdiği için insana güç vermektedir.
 2. Ağrıların önüne geçmektedir.
 3. Alzhemir Hastalığına iyi gelmektedir. Beyni sürekli zinde tutarak unutma gibi fonksiyonların önüne çekmektedir.
 4. Kalp ve damar sağlığını korumaktadır.
 5. Temel besinlerin yanı sıra bağışıklık sisteminin kuvvetlendirilmesine yardımcı olur.
 6. Vücut organlarının temel görevlerini yapmasında yardımcı olmaktadır.
 7. Vücudun yağ yakarak kilo vermesinde yardımcı olmaktadır.

Parvega toplamda beş adet ürün hizmeti sunmaktadır. Bu ürünler ise kendi içerisinde barındırdıkları bileşenler ile farklı faydalar sağlamaktadır. Parvega ürünlerinin kullanım talimatları her kutuda bulunmaktadır ve mutlaka bu talimatlar okunarak tüketilmelidir.

Parvega ürünleri sadece takviye gıdadır. Yardımcı bir unsur olarak kullanıldığı için kesinlikle ilaç yerine kullanılamaz. Parvega ürün gruplarının fazla tüketimi bazı rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Bu nedenle de günlük doz açılmadan kullanılmasına dikkat edilmelidir. Parvega ürün grupları ve fiyatlandırması ise şu şekildedir;

Parvega ürünlerinin içeriği tamamen doğaldır. Bu nedenle de kimyasal olan gıda takviyelerinden değildir. Doğada bulunan kökler ve liflerden elde edilen Parvega ürünleri, tabletleri olduğu gibi çayları da doğaldır. Siyah çay ve yeşil çay özlerinden üretilen çay paketleri doktorların en çok önerdiği iki türdür.

Özellikle yağ yakma konusunda yeşil çay oldukça büyük bir öneme sahiptir. Nar özütü ve yaban mersini gibi faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış doğal bitkileri içeren Parvega, özellikle ağrı kesici özelliği ile sıkça tercih edilmektedir. Parvega içerisinde kimyasal birleşimler bulunmamaktadır. Bu nedenle de Parvega ürünlerinin herhangi beklenmedik bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Parvega Ürün Fiyatları Kaç Liradır?

Parvega ürün fiyatları, hangi gıda takviyesini alacağınıza göre değişmektedir. Ancak fiyatlar piyasa da olan ürünlerden çok daha uygundur. Parvega kalitesini insanlarla buluşturmak için yola çıkan firma fiyatlarını her keseye göre ideal bir rakama getirmiştir;

 1. Parvega R-TOX: 193,70 TL
 2. Parvega MRC: 245,70 TL
 3. Parvega Balık Yağı: 154,70 TL
 4. Parvega Konsantre Çay 50gr: 89,70 TL
 5. Parvega Thermo Tablet: 154,70 TL

Parvega Kazanç Ve Kariyer Planı Nasıl Çalışıyor?

Parvega kazanç planı, her zaman müşteri odaklı planlama seçeneklerini dikkate alarak pazarlama stratejilerini geliştirmiştir. Bu nedenle de Parvega, kazanç stratejisinde her zaman müşterilerinin haklarını gözetmektedir.

Parvega sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde özel indirimler bulunmaktadır. Yeni üyelere ve kıdemli üyelere de dönem dönem kampanyalarla fırsatlar sunmaktadır. Sağlık sektörünün bir parçası olan Parvega, ticari kaygılarını ikinci plana atarak tamamen hedeflenen amacı birinci planda tutmaktadır.

Bu nedenle de zaman zaman özel fırsatları web sitesi üzerinden üye olan müşterilerine sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Para kazanmak için nasıl hareket edeceğinizi de bilmeniz lazım bunun için size network marketing nasıl yapılır makalemize yönlendirmek istiyoruz ki daha fazla bilgi alabilesiniz.

Parvega kariyer planı ticari kazanımlarını ve marka değerini paylaşmaktan çekinmeyen bir firmadır. Bu nedenle de distribütör sistemi mevcuttur. Distribütor hizmetlerinde markanın adını geniş kitlelere duyurmanın yanı sıra Parvega kalitesini insanlarla buluşturmak firma için oldukça önemlidir.

Parvega bayiiliği alabilmek için firmanın belirlediği şartların mutlaka yerine getirilmesi gerekmektedir. Parvega işini ciddiyetle yapan dağıtıcılar ile çalışmaktadır. Firmanın isminin sorumluluğunu almak ise tamamen iş prensiplerinin misyon ve vizyonunu iyi kavramakla mümkündür. Öte yandan Parvega ürünleri eczanelerde ve gıda takviyesi satışına yetkili olan yerlerde bulunabilmektedir.

Parvega Şikayet Var Mı?

Müşteri odaklı çalışmalarında kolay ulaşılabilirlik ilkesini benimsemiş olan Parvega, internet sitesinden kolayca iletişime geçilebilecek bir kurumsal hatta sahiptir. Öte yandan Parvega ürünleri ile ilgili şikayet, dilek ve yorumlar yapılabilmesi için telefon numaraları ve sosyal medya hesapları da mevcuttur.

Parvega şikayet, buradan yapılan şikayetlere, isteklere ve önerilere hızlıca cevap verebilmektedir. Firma bu konudaki hassasiyetini müşterileri ile dirsek temasını kesmeden sürdürmeye gayret etmekle birlikte gelecek olan her türlü öneri ve eleştiriye büyük bir olgunluk ile açıktır.

Parvega, kargo konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Kargoların müşterilere ulaşması sürecinde ve sonraki süreçlerde sürekli olarak müşterilerinin yanında bir tutum sergilemektedir.

Parvega Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Parvega kullanan insanlar memnuniyetlerini ifade ederken Parvega firmasının titiz çalışmalarına temas etmektedirler. Kullanıcı yorumlarında firmaya ulaşılabilirlik konusunda memnuniyet yaşayan müşteriler kargo konusunda da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadıklarını belirtmektedirler.

Parvega yorumları ile ilgili internette fazla bilgi olmadığı için size genel bilgiler vermek zorunda kaldık. Öte yandan doğal takviyeler açısından Parvega’nın tüm faydalarını gördüğünü belirten müşteriler kısa zamanda etkilerini hissettiklerini de sosyal medya hesapları aracılığıyla dile getirmektedirler.

Kullanıcıların bir diğer memnuniyet konusu ise uygun fiyatlarıdır. İnternet ortamına göre Parvega’nın uygun fiyatlar sunduğunu belirten kullanıcılar, kalitesinin ise tartışılmaz olduğunu da vurgulamaktadırlar.

Parvega Ürünlerini Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Parvega her şeyden önce doğal bir gıda takviyesidir. Bu nedenle de asla ilaç yerine kullanılamaz. Eğer ilaç olarak değerlendirilirse yanlış kullanımı da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle de Parvega kullanılırken şu hususlara dilkkat edilmelidir;

– İlacın içerisinde yazılan günlük kullanım miktarı değiştirilmemelidir. Bu kullanım miktarlarına göre Parvega alınmalıdır. Fazla alımlarda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Parvega ürünleri yetişkinler içindir. Çocukların kullanımına uygun değildir. Bu nedenle de çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

– Parvega bir ilaç olmadığı gibi tedavi yöntemi olarak da kullanılamaz. Sadece bir gıda takviyesi olarak vücudu zinde tutmak ve belli rahatsızlıkların kontrol altında tutulması için yardımcı bir unsur olarak kullanılmaktadır.

– Tavsiye edilen tüketim tarihinden önce mutlaka bitirilmelidir. Bu tarihten sonra asla kullanılmamalıdır.

– Hamile ve enzirme dönemindeki kişilerin kullanımı doktor tavsiyesi ile mümkündür. Hasta durumlarda ilaçlarla birlikte alınması sakıncalıdır. Yine doktor tavsiyesi ile takviye olarak kullanılabilmektedir.

– Beklenmeyen bir etki görüldüğünde mutlaka doktora başvurulmalıdır.

Parvega ürünleri yüzde yüz doğal lifler, kökler ve meyvelerden oluşmaktadır.

Bu nedenle de saptanmış herhangi bir yan etkiside bulunmamaktadır. Ancak bazı alerjik durumlar kişilere özgü olduğu için beklenmedik tepkimeler gerçekleşebilmektedir. Parvega ürünlerini kullanmadan önce mutlaka içerdiği özlere karşı alerjilerin olup olmadığı tespit edilmelidir. Eğer alerjik bir durum varsa mutlaka doktora başvurulmalı ve doktor onayı ile kullanılmalıdır.

Network sisteminin bu kadar yaygın olduğu bir dönemde başarı ve güveni ön planda tutarak yoluna emin adımlar ile devam eden bir Türk firmasının olması oldukça onur ve gurur veren bir konu olmaktadır. Parvega kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden ve ürünlerinde sağlık ve kaliteyi önemseyen bir firma olmaktadır. Ürün çeşitliliği yanı sıra tüm ürünlerinin birçok sağlık sorununa iyi gelmesi konusu oldukça dikkat çekici bir konu olmaktadır.

Doğanın güzellikleri ile sağlıklı ürünler elde eden Parvega markası, alanında uzman ve gerekli bilgi birikimine sahip kadrosu ile hizmet vermektedir. Parvega ürünlerinin günlük kullanım dozları belirli olmakla birlikte her müşteriye uygun ürün ve doz kullanımı hakkında gerekli tüm bilgiler aktarılmaktadır.

Böylesine başarılı firmaların sayısının artması ve topluma fayda sunan kişilerin fazla olması geleceğin daha sağlıklı ve güvenilir olması konusunda düşünceleri desteklemektedir. Parvega markası kazanç planında ve hizmet konusunda müşterileri her zaman ön planda tutmaya gayret gösteren bir firma olmaktadır.

Herkes kazansın hizmet anlayışı ile topluma fayda sağlamak adına istihdam olanağı da sağlayan firmanın uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Şunu da belirtmek gerekir ise Parvega ürünleri yasal olmakla birlikte eczanelerde ve gıda takviyesi satışı yapan yerlerde mevcut olmaktadır. Kullanıcılarının yorumlarını önemseyen firma tüm şikayet, talep ve istekleri dikkate alarak daha iyi hizmet verme konusunda gelişmeye oldukça dikkat etmektedir.