Tiens

Burada Tiens gerçeği hakkında tüm bilgileri bulacaksınız. Yabancı network şirketleriarasında bulunan Tiens hakkında net bilgileri burada bulacaksınız. Ayrıca makalemi altı (6) temel başlık ve dört (4) video ile Tiens sahtekarlığı yada Tiens ürünleri güvenilir mi sorularına tüm cevapları hazırladım. Makalenin sonunda ki yorum alanına Tiens yorumları ile ilgili düşüncelerinizi yazarsanız, sizden sonra gelen ziyaretçilere katkıda bulunabilirsiniz.

Günümüzde network marketing alanında adını sıklıkla duymaya başladığımız firmalardan biri Tiens. Tiens, dünya çapında 110’dan fazla ülkede yer alan şubeleri ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen, sektöre rekabet ve canlılık katan bir network marketing şirketleri arasında bulunuyor..

Tiens Nedir?

Network marketing alanında kariyer hedefleyen sektöre yeni giren birçok deneyimsiz firmanın cevabını araştırdığı sorulardan biri de tiens nedir? Bunun sebebi Tiens firmasının bir çok özelliği ve hizmet anlayışı ile örnek alınan firmalar arasında yer almasıdır.

Tiens, Çin menşeli uluslararası alanda faaliyet gösteren, tanınmış seçkin firmalardan biridir. Dünya çapındaki birçok şubesi ile milyonlarca insana rahatlıkla ulaşabilmektedir. Uluslararası pazara 1997 yılında giren firma, bu tarihten itibaren ses getiren projelere ve stratejilere imza atmıştır ve atmaya da devam etmektedir.

Tiens Nerede Kuruldu? Şirketi Kimin?

Tanınan firma için Tiens nerede kuruldu hususu merak edilmektedir. Tiens Group olarak da bilinen Tiens firması, Çin’in Tianjin kentinde kurulmuştur. Tiens, dünya çapında bir çok ülkede kaliteli bir network marketing hizmeti sunan firma Tiens’i kim kurdu sorusunu da getiriyor. Kurumsal tarihçesine bakıldığında 1995 yılında Li Jinyuan tarafından kurulduğu bilinmektedir.

Tiens Group, “Toplumdan gelen ve dolayısı ile topluma katkıda bulunan” firma felsefesi ile sosyal yardım projelerinde önemli görevler üstlenmektedir. Tiens Group, kurulduğu günden bu yana sosyal yardımlaşma kuruluşlarına büyük bir miktarda bağış yapmaktadır.

Tiens Ürünleri Kullananlar Kimdir?

Bir diğer firmaya dair merak edilen husus Tiens ürünleri çeşitleridir temelde üç başlığa ayrılır. Gıda Takviyeleri, cilt ve kişisel bakım ürünleri, sağlıklı Yaşam Ürünleri başta olmak üzere üç kategoride toplanmaktadır. Ayrıca Tiens bileklik de mevcut ürünler arasındadır.

Gıda takviyeleri kapsamında Tiens kordisep sinensis mantarı içeren kapsüller Tiens firması tarafından satışa sunulmaktadır. Kordisep Sinensis mantarı Çin tıbbında yer verilen önemli bir geleneksel gıda takviyesidir.

Bu gıda takviyelerinin biyolojik yarar ve faaliyetleri bilimsel araştırmalarda ispat edilmiştir. İçeriğindeki bileşenlerin çok geniş spektrumda biyolojik faaliyetlere sahip olduğu belirtilmektedir. Atletik performansın desteklenmesine de yardımcı olan gıda takviyeleri olarak dikkat çekmektedir.

Tiens firması tarafından satılan diğer gıda takviyesine yönelik ürünler ise;

 1. Tiens çinko ve yumurta beyazı içeren kapsül takviye edici gıda,
 2. Tiens kitosan içeren kapsül takviye edici gıda,
 3. Tiens spirulina içeren kapsül takviye edici gıda,
 4. Tiens glukozamin içeren takviye edici gıda,
 5. Tiens Nutrient kalsiyum tozu içeren takviye edici gıda,
 6. Tiens zeaksantin içeren takviye edici gıda,
 7. Tiens kalsiyum lesitin içeren takviye edici gıda,
 8. Tiens Cordy Cafe, Tiens Krill yağı içeren takviye edici gıda’dır.

Tiens firması tarafından satışa sunulan cilt ve kişisel bakım ürünleri ise şöyle;

 1. Tiens Orecare bitkisel diş macunu: Doğal bitkisel ekstreler, berberin, kaptisin gibi alkolitler bakımından zengin bir üründür. Diş minesi için tehlike arz etmeyen rafine edilmiş beyazlatıcı kimyasallar içermektedir.
 2. Tiens Revitize bitkisel şampuan: Saç derisini güçlendirir. Sağlıklı ve parlak görünüme sahip saçlara sahip olmak isteyenler için tavsiye edilen bir üründür. Revitize bitkisel şampuanı, keratin ve buğday proteini içermektedir. Nemlendirici etkiler taşımaktadır.
 3. Tiens Aırız ped  seti : Yüksek kaliteli ve güvenli bir üründür. Konfor ve rahatlık hissi yaratır. Aktif oksijen özelliği ile kadın pedinin hava geçirgenliğini etkili bir biçimde sağlamaktadır. Hava sirkülasyonunu hızlandırıcı bir özelliği olan üründür. Negatif iyon pedleri antibakteriyel olup istenmeyen kokuları engellemektedir.
 4. Tiens ürünlerini kullananlar memnuniyetlerini gerek sosyal medya hesaplarında gerekse telefon üzerine kurulan gruplarda paylaşmaktadırlar.

Tiens Kazanç Planı Nasıldır?

Tiens kazanç planı, firmanın misyonları ve vizyonları göz önüne alınarak hazırlanan bir plandır. Tiens kazanç planında, dikkate alınan bazı ilkeler vardır. Bu ilkeler; kusursuz takım çalışması, insan sağlığını korumak, sürekli gelişim için etkili yöntemlerin ortaya konulması, müşteri memnuniyeti, uyum, bütünlük ve başarıdır.

Tiens kazanç planı hakkında firmanın resmi sitesinde herhangi bir bilgilendirme yoktur. Kazanç planına ilişkin firma ya da firmaya bağı bağımsız temsilciler ile iletişim kurulması gerekmektedir. Eğer burada para kazanmak istiyorsanız ağ pazarlama sisteminin nasıl çalıştığını anlamamız gerekiyor. Bunun için network marketing nedir ve network marketing nasıl yapılır makalelerimi incelemenizi öneriyorum.

Tiens Güvenilir Mi? Tiens Yasal Mı?

Tiens güvenilir mi, diye soran ürünlerini satın almak ya da Tiens firmasının bir çalışanı olmayı düşünen kişiler için network marketing alanında firmanın hızlı bir yükselişte olduğu göz önüne alınarak uluslararası alanda faaliyetlerine 1997 yılından beri kesintisiz olarak devam eden bir firma olarak güvenilir bir firmadır. Dünya çapında tanınan ve prestijli bir firma olarak güvenilir ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Tiens markasını araştıran ve tiens yasal mı diye soranlar için markanın sertifikalarını paylaşmak faydalı olacaktır. Tiens takviye edici gıda ürünlerinin hepsinin tarım ve hayvancılık bakanlığından onayı alınmıştır. Ayrıca bütün ürünlerin helal sertifikaları bulunmaktadır.

Tiens Şikayet Ve Mağdurları Var Mı?

Tiens mağdurları ve Tiens şikayet var mı? konusunu bu başlıkta detaylandıralım. firmasının ürünleri kaliteli olup, çoğunlukla ürünlerin kalitesi ve özelliklerine ilişkin olarak müşterileri ve firmanın üyesi olan kişiler tarafından herhangi bir şikayet yapılmamaktadır.

Hiç mi bu tarz şikayetler yok denilirse, ürünlerden aradıkları özellikleri, kaliteyi ve faydaları göremeyen insanlar tarafından firmaya bazı şikayetler ulaşmaktadır. Sosyal platformlar üzerinden de bazı Tiens şikayet yada Tiens mağdurları paylaşımlarda bulunmaktadır. Ama bunlar ürünleri yada firmayı doğru anlamamaktan kaynaklanır.

Tiens Dolandırıcılığı Ve Sahtekarlığı Yapılıyor Mu?

Tiens fetö’cü mü? Tiens sahtekarlığı oluyor mu? cevabını verelim. Online alışveriş ve e-ticaret çağımızda giderek büyüyen bir platform. Bir çok insan, mağazalardan daha fahiş fiyatlara ürünleri almak yerine, mağaza kirası gibi çeşitli maliyetlerin söz konusu olmamasına bağlı olarak müşterilerin ceplerine daha cazip gelecek fiyatlarla satış yapan ve hızlı bir kargo teslimatı gibi avantajları müşterilerine sunabilen online alışveriş sitelerini tercih ediyorlar.

Online alışveriş sitelerine çeşitli siper saldırılar düzenleyen bilgisayar korsanlarının hedeflerinden biri de network marketing firmaları var. Bu firmalar adına sahte siteler düzenleyerek satışlar yapılabiliyor. Bu da Tiens dolandırıcılığı ve Tiens sahtekarlığı gibi üzücü olayları gündeme taşıyor ve firmanın adını kullanılması bu saygın ve güvenilir firmanın prestijini olumsuz yönde etkiliyor. Bu tarz olaylara karşı tüketicilerin dikkatli olması ve firmanın yetkilileri ile firmanın resmi sitesi üzerinden iletişim kurmaları gerekmektedir.

Tiens Üye Ve Kayıt Olma İşlemleri Nelerdir?

Tiens üye olma yada Tiens üyelik ücreti ve işlemleri için, online üye ve kayıt olma formunun öncelikle doldurulması gerekir. Formun doldurulmasından kısa bir süre sonra formda belirtilen iletişim numaralarından kayıt yaptıran kişilere geri bildirim yapılmaktadır.

Üye bilgileri alınmasından sonra kayıt işlemi kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Üyelik sonrasında sisteme giriş yapılarak sipariş verilebilmektedir. Üye kaydetmenizde mümkün hale gelir. Kazançlı bir dünyanın kapıları böylece aralanmış olur.

Tiens firması insanlara sağlık ve kazanç sunan bir network marketing firmasıdır. Tüm fırsatlardan yaralanmak için ücretsiz üyelik yaptırılması yeterlidir. Üyelik işlemleri ücretsizdir. Distribütör olma fırsatını da tercih edebilirsiniz. Tiens dimp şifre alma işlemini de formu doldurma aşamasında yapabilirsiniz. Yada aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

Tiens distribütörü olarak, Tiens kayıt olma adımlarını yaptıktan sonra seçkin ve kaliteli sağlık, güzellik ve ev bakımı ürünlerinin hem keyfini sürebilir hem de satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eşsiz Kazanç Planı ile sizi çabalarınız için ödüllendiren, başarılarınız doğrultusunda destek ve rehberlik sunan bir organizasyondan yararlanacaksınız.

Tiens Ürünlerin Faydaları, Zararları, Yan Etkileri Nelerdir?

Tiens ürünleri bağışıklık sisteminin sağlamlaştırdığı gibi vücuttan atılması gereken toksin miktarının kolayca çıkmasını sağlamaktadır. Kemik yapısını güçlendirmek için kalsiyum takviyesi etkili olmaktadır.

Kemik erimesi hastalığının oluşmadan önüne geçmek için vücudun çinko ihtiyacını karşılamak faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra yaşlanmayı olabildiğince ertelemeyi sağlamaktadır. Kalp sağlığı ya da beyin sağlığı takviyelere ile desteklenmelidir.

Gıda takviyelerinin bilinçsiz bir şekilde kullanımı olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Olumsuz sonuçların meydana gelmesini engellemek için spor yapmalı ve sağlıklı beslenerek takviye desteği almalısınız.

Gereğinden fazla alınan takviyeler örneğin A vitamini alımı karaciğer bölgesinde çeşitli sorunlara yol açabileceği gibi baş ağrısına da neden olmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir rahatsızlık veya hastalığınız var ise doktor nezdinde gıda takviyesi yapmanız gerekmektedir.

Günlük hayata katkısı olan gıda takviyelerinin bazı yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkiler en sık karşılaşılanları ishal, bulantı ve kabız olma gibi durumları içermektedir. Bu unsurlar dışında alerjik reaksiyon geçirenlerde bulunmaktadır. Bu alerjik reaksiyon geçirme özellikleri ise dil, yüz ya da dudak bölgesinde şişlik, nefes darlığı çekme, ürtiker ve kaşıntı hissetme gibi unsurlardan oluşmaktadır.

Nadir olarak şiddetli hissedilen yan etkiler organ yetmezliği, böbrek taşları, kalp tıkanması ve safta taşları gibi faktörler meydana gelebilmektedir. Gerekli dozda alınan gıda takviye ürünleri insan vücudu ile uyum içerisinde çalışmaya başladığı zaman yan etkileri kalıcı değil geçici olmaktadır.

Başarısını 1997 yılından bugüne kadar firmasını taşıyarak kanıtlama Tiens, günümüzden 110’dan fazla ülkede hizmet vermeye devam etmektedir. Birlikte kalkınma, birlikte kazanma hizmet anlayışını benimseyen firma oldukça başarılı ve güvenilir network marketing sisteminde hizmetler sunmaktadır.

Üç ana başlıkta ürünleri mevcut olmakla birlikte kullanıcı sayısı oldukça fazla olmaktadır. Ayrıca tüm işlemlerin bilimsel araştırmalara dayanması ve ispatlanması dolayısı ile oldukça fazla ilgi görmektedir. Tiens ürünleri her yönü ile oldukça sağlıklı ve kaliteli içeriklere sahip olmaktadır.

Çin’de kurulan ve gün geçtikçe başarısı ile tüm dünyada ün kazanan Tiens firması sosyal yardımlaşma konusunda da ettiği yardımlar ile öne çıkmaktadır. Kısacası toplamak gerekir ise teknolojinin ilerlemesi ve sürekli değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlanması açısından gün geçtikçe sayısını arttıran network marketing sistemleri arasında başarılı tercih arasında yer alan Tiens firması, kusursuz ekip ve insan sağlığını korumak ilkelerini ön planda tutmaktadır.

Güvenilir olması ya da yasal olması gibi konular network marketing sistemine dahil olmak isteyen kişilerin en merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Tiens firması. güvenilir ve başarılı oluşunu 1997 yılından itibaren kesintisiz olarak yerine getirerek kanıtlamayı başaran bir sisteme sahip olmaktadır.

Ayrıca müşteri odaklı çalışmayı hedef haline getiren firma tüm ürünlerinde kaliteyi ve doğallığı ön planda tutarak yoluna devam etmektedir. Tiens markası, denemeye ve fırsat verilemeye değecek kalite ve güvenilirlikte olan bir firma olmaktadır.