2015 yılında kurulan Naturalis global network, insanlara tecrübeleri doğrultusunda daha iyi ve kaliteli bir yaşam sunmayı hedeflemektedir. Kuruluşun temel amacı olan sağlıklı kazanç ilkesi ile hem kullanıcısına hem de ekip arkadaşlarına fayda sağlarken hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir.

İnsanların sağlıklı yaşaması bilincini geliştirmek isteyen firma, bireylerin yaşam tercih düzeylerini arttırmaya yönelik sağlıklı ürünler sunmaya devam ediyor. Bunu yaparken bütün işlemlerini ise yönetmeliğe ve bütün denetlemelere uygun olarak devam ettirmektedir.

Bu makaleye başlamadan önce network marketing nedir merak ediyorsanız bu yazımıza tıklayıp detayları öğrenebilirsiniz. Yenilikçi bir ruha sahip olan kuruluş her geçen gün ivmesini yukarı taşıyor, kullanıcı ve ekip arkadaşlarına yenisini ekliyor. Yerli network marketing şirketleri arasında olan Naturalis Global, kazançlı bir sistemle daha büyük adımlarla hedefine ulaşmayı amaçlıyor.

Naturalis Global Nedir?

Yerli bir firma olan  Naturalis global nedir sorusunun en güzel yanıtı sağlıklı yaşam ile kazancı bir araya getiren şirkettir diyebiliriz. Bursa merkezli olan yerli firma kendi pazarında iddialı markalardan biridir.

Kurucusu Hüseyin Ogan 2015 yılına kadar sağlık alanında birçok çalışmalar devam ettirirken 2015 yılından itibaren network marketing sistemi ile doğrudan satış konusunda bir ivme yapmıştır.

Tamamen sağlıklı ve doğal ürünleri bulunan marka, çalışmaları ile günden güne ürünlerine yenisini eklemektedir. Firma tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur ve sadece kendi tesislerinde üretim yapmaktadır. Network ile kişilere yani ekip arkadaşlarına sermayesiz risksiz iş imkanı sağlamaktadır. Doğru kişiyi doğru ürünle doğru kazanç sisteminde buluşturmayı amaçlar.

Naturalis Global Ürünleri Nelerdir?

Naturalis global ürünleri üç ayrı kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar;

1) Beden Sağlığı İçin Olan Ürünler

 1. Bitki karışımlı sıvı ekstrakt, günlük vitamin, mineral ve lif alımının sağlar.
 2. OMIX masaj yağı, kasları gevşetip rahatlatmak için kullanılır.
 3. Eksa masaj yağı, enflamasyonun azalmasına yardımcı olur.
 4. Sıvı propolis, enfeksiyon ve hastalıklı dokunun tedavisi için kullanılır.
 5. Sıvı reıshı, reishi mantarı içerisindeki yararlı maddelerden faydalanmak için kullanılır.
 6. Kara mürver, antioksidan yararı için tercih edilir.

2) Güzellik Ve Bakım İçin Olan Ürünler

 1. Onarıcı ve koruyucu krem, yeni hücrelerin oluşumuna katkı sağlar.
 2. Keçi sütlü şampuan, saçın direncini arttırır.
 3. Kırışık karşıtı serum, cildin genç formunu yeniden kazandırır.
 4. Temizleyici ve arındırıcı tonik, gözenekleri derinlemesine temizler.
 5. Saç bakım serumu, saç için gerekli yağ ve nem dengesini sağlar.
 6. Saç bakım yağı, dökülmeleri önler, hızlı uzama sağlar.
 7. Ayak bakım losyonu, ayak için gerekli bakımı yapar.
 8. Ayak bakım yağı, kuruluk ve çatlakları önler.

3) Sağlık için olan ürünler

 1. Black coffee, 2 ın 1 coffee, Mocha coffee, Türk kahvesi günün her vaktinde zinde kalmak için tüketilir.

Naturalis global ürünleri kullananlar tamamen bitkisel oluşundan dolayı içleri rahat ederken bu network sisteminde de bulunarak hem daha uygun fiyata sahip olup hem de çevrelerinde tavsiye etmektedir.

Naturalis Global Kazanç Planı Nasıldır?

Sağlıklı yaşamla beraber kazanç sistemini de bir arada sunan firmada kazanç sistemi oldukça avantajlıdır. İki farklı şekilde gelir sağlayan Naturalis global kazanç planı sisteminde birincisi satış karı, ikincisi yeni üye kaydıdır. Ayrıca her seviyede farklı bonuslar veren sistem, sadece satıştan ve üye satışından değil seviye atlama durumlarında da kar sağlamaktadır.

Direktörlük bonusu 750 tl ile başlarken en üst seviye olan beyaz elmas müdürlükte bu bonus kat kat artmaktadır. Ayrıca kazanç sistemi araç desteği de sağlamaktadır. İstenilen seviyeye ulaşıldığında şirket tarafından araç tahsis edilir ya da araç prim değeri kişinin hesabına yatırılır. Sistem toplamda 10 seviyeden oluşmaktadır. İlk aşama ise temsilci unvanıdır.

Naturalis Global Güvenilir Mi?

Tamamen yerli üretim olan Naturalis ürünleri doğal ve sağlıklı yaşamı hedef alarak kendi alanında en güvenilir firmalardan bir tanesidir. Her network sisteminde olduğu gibi Naturalis global güvenilir mi sorusu herkesin aklına tabi ki gelmektedir. Satıcısının kar marjını oldukça üst seviyelerde tutmak isteyen firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak geri bildirimlerini olumlu olarak almak istemektedir.

Bu sayede ekibine ve kullanıcısına en iyi imkanları sunarak hem memnuniyetini hem de güvenilirliğini her geçen gün arttırmaktadır. Dürüstlüğü de ilk edinen kuruluş, sunduğu bir çok imkan ile kar payını ekibi ile paylaştığını ve her zaman onların kazancını da düşündüğünü göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak için sizi network marketing ile para kazanma nasıl olur makalemize davet ediyoruz.

Naturalis Global Şikayet Var Mı?

Naturalis global şikayet olarak tabi ki geri dönüşlere açıktır. Ürünler tamamen doğal olmasına rağmen hassas ciltler için bu durum uzman tarafından onay isteyebilir. Temsilciler ile görüşmelerde ürün satın alınmadan önce bütün detaylar konuşulmalıdır. Her ürün herkes için doğru ürün olmayabilir.

Çalışanlarına sürekli eğitim ve destek veren firma, bu konuda bilinçli temsilciler kazanarak şikayet oranını en aza indirmeye de çalışmaktadır. İkna kabiliyetinin de önemli olduğu kazanç sisteminde ise şikayet konusu kazancın hemen artmamasıdır. Ancak hiçbir network sisteminde düzenli planlı ve yeterli çalışmayan kazanamadığı gibi Naturalis kazanç sisteminde de durum böyledir.

Naturalis Global Kullanıcı Yorumları Neler?

Naturalis Global kullanıcı yorumları incelendiğinde kullanıcıların çoğunluğunun firmadan memnun olduğu görülmektedir. Kullanıcıların memnun olduğu en önemli iki nokta ise ürünlerin gerçekten faydalı olması ve uzun süreli olarak kullanılabilmesidir. Uzun süreli kullanım avantajı fiyatı pahalı bulan kullanıcıların sonrasında fikirlerinin değişmesinde büyük etken sağlamaktadır.

Ayrıca kazanç sisteminde yer alan kullanıcılar ise hem ürünlerden hem de kazançlardan memnuniyet belirmektedir. Kullanıcı yorumlarında dikkat çeken bir başka konuda ürünlerin kokusudur. Kullanıcıların bazıları tarafından oldukça sevile ürün kokuları bazı kullanıcılar tarafından keskin ve yoğun bulunmaktadır. Ürünlerin içeriğine göre değişen kokular değişiklik gösterebilir.

Naturalis Global Üyelik Ve Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Temsilci olarak başlanan sistemde Naturalis Global üyelik ve kayıt işlemleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Bu işi gerçekten yapmaya karar verme
 2. İnternet sitesinden ya da bu işi yapan biri tarafından üyelik kaydının alınması
 3. Üyelik işleminin onaylanması
 4. Ürünleri tanıma ve pazarlama konusunda bilgilenme
 5. Satış yapma

Tamamen ücretsiz gerçekleştirilen üyelik sisteminde satış yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcılar sadece kendi ihtiyaçlarını karşılamak için de sisteme üye olabilirler. Satış yapmak ya da ürün satın almak için belirli bir kota da bulunmamaktadır.

Sisteme üye olmak için varsa sponsor kodu yoksa boş bırakılarak ad, soy ad, kimlik numarası, cep telefonu, doğum tarihi ve e posta girilmelidir. Sonrasında kişiye ait bir şifre belirlenir ve bu şifre her sisteme giriş için kullanılır. İstenen bilgiler sisteme girilerek üyelik işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Kazandıran Network Şirketini