Faberlic

Başarılı network şirketleri arasında bulunan Faberlic nedir gibi cevapları size tüm detayları ile burada aktarıyorum. Makalemde Faberlic kurucusu kimdir sorusundan tutunda Faberlic ürünleri hakkında tüm bilgileri bulacağınız makalemi sekiz (8) başlık ve altı (6) video ile size detaylı anlatıyorum. O zaman Faberlic güvenlir mi gibi en temel soruların cevaplarına.

Faberlic Türkiye firması gelişen ekonomi pazarında yerini almış; birçok farklı alanda üretim yapan Dünya’nın en gelişmiş firmaları arasındadır. Firma , kozmetik ürünleri , tekstil, parfüm ürünleri , aksesuar ve ayakkabı üretimi konusunda kendini geliştirmiş köklü bir şirket. 1997 yılında kurulmuştur. Faberlic Türkiye ülkemizde de gelişen ve bol kazanç sağlayan firmalar arasındadır.

Faberlic Nedir? Neler Yapıyor?

Faberlic genel hatlarıyla üretim de faaliyet gösteren köklü bir firmadır. Faberlic nedir ? 25 yıldır faaliyet gösteren gelişen ve gelişmeye devam eden bir firmadır. Dünya’da üretilen ilk ve tek olan oksijen kozmetik markasıdır.

Rusya da kurulan şirket ülkenin en büyük kozmetik şirketidir. Oksijen kozmetik alanında büyük bir başarı sağlayan şirket ürünlerinin içeriğinde Aquaftem madde bulunmaktadır. Bu madde firmanın kendi patenti olan bir maddedir. Bu madde; cildinizi oksijen ile besleyen ve ürünlerin cildin en derin katmanlarına kadar nüfuz etmesini sağlayan özel oksijen kompleksidir.

Faberlic Kurucusu Kim, Ürünler Hangi Ülkenin?

Faberlic kurucuları Alexei NECHAYEV ve Alexei NECHAYEV ‘dir. Firmanın ürünleri Rusya menşelidir. Firmanın kurucuları aynı üniversiteyi bitirmiş ve bir kamp alanında tanışıp bu işi yapmaya karar vermişlerdir.

Firma çok kısa sürede çok başarılı ve kaliteli ürünler çıkaran kozmetik sektörünün en çok tanınan markası haline gelmiştir. İşinde çok başarılı kişiler tarafından çeşitli parfümler üretilmiştir. Bu parfümlerde ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Faberlic firması ; dünya genelinde 30 a yakın ülkede faaliyet göstermektedir. Firma diğer kozmetik firmaları gibi hayvanlar üzerinde ürünlerini test edilmiyor. Firma uluslararası en iyi üretim belgelerine sahiptir.

Faberlic Ürünleri Nelerdir?

Faberlic ürünleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Firma hem kaliteli hem de çeşitli ürünler üreterek, kullanıcılarına büyük faydalar sağlamaktadır. Firmanın ürün yelpazesine baktığımız zaman çok fazla çeşit ve marka görmekteyiz.

Bunlar;

 1. Donna Felıce Parfümlü Duş Jeli
 2. Love Serisi Nemlendirici Yüz Kremi
 3. Faberlic Platinum Boyun ve Dekolte Kremi
 4. Faberlic Lollipop Mandarin Dudak Parlatıcı
 5. Dream Therapy serisi aromalı diş macunu
 6. Expert Serisi Kirpik Uzatıcı Aktif Serum
 7. Bıoglow Serisi Göz Çevresi Bakım Jel-Krem
 8. Oceanum Serisi Besleyici Krem-Maske
 9. Iseul Serisi Aktif Yüz Kremi

Tüm bu ürünler hem kalite hem de müşteri memnuniyeti açısından en fazla tercih edilen ürünlerdir.

Faberlic Kazanç Planı ve Kariyer Basamakları Neler?

Faberlic firması kendini geliştiren ve markasını tüm Dünya’ya tanıtan köklü bir firma olarak, diğer insanların da bu kazançtan fayda sağlamalarını sağlamak için satışını her kesimden insana açmıştır.

Birçok kişi faberlic sayesinde hem kariyer sahibi olmuş hem de bol kazanç sağlamıştır. Firmanın danışmanı olarak hem firmanın kazancına hem de başarısına ortak oluyorsunuz. Faberlic firması müşterilerine 3 seçenekte kariyer ve bol kazanç fırsatı sunmaktadır.

Network marketing sektöründe yıllarını vermiş firma içerisinde oldukça tatmin edici gelir dağılımı ile; Faberlic kazanç planı ön saflarda yerini almaktadır.

Evde para kazanma yolları arasında değerlendirilecek çalışma şekli ile de oldukça basit ve kolay gelir elde etme seviyeleri mevcuttur. Bu seviyeler ile sizinle başlayan organizasyonunuz büyüdükçe gelirinizde artacaktır.

Müşteri olarak firmadan ürün sağlayabilirsiniz. Firmanın danışmanı sizinle irtibata geçiyor ve size Faberlic fırsatının zengin ürünlerini anlatıyor. Ayrıca sizin için doğru yüz ve doğru vücut ürünlerini seçmeniz konusunda size destek sağlıyor. Vermiş olduğunuz her siparişiniz ile birlikte hem indirim hem de hediye ürünleri kazandırıyor.

Firma danışmanı olarak kendi işinizi kendiniz yapabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede firma danışmanı olarak görev yapabilirsiniz. Sadece sitemizdeki formu doldurarak ,danışmanınız tarafından eksiksiz ve doğru bilgileri alıyorsunuz.

Firmanın satış yönetici olun. Firmanın kariyer basamaklarına yönetici olarak başlamak, firmanın kazancına ve başarısına sahip olmak demektir. Faberlic kariyer basamakları hakkında da videomuzu izleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Firma size bol kazanç elde etmeniz için birçok fırsat sunmaktadır. Danışanlarına; kişisel indirimler, grup satışlarından bonus ve aynı zamanda direktör bonusu gibi gelirler sunmaktadır.

Kariyer planlaması yapan kişiler gelir elde etme konusunda firmadan çok fazla destek almaktadır. Yönetici vasfındaki kişiler için ilham verici bonuslar sağlanmaktadır.

 1. Direktör Bonusu
 2. Unvan Bonusu
 3. Gelişim Bonusu
 4. Annelik Bonusu

Gibi birçok bonus seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca teşvik amaçlı bonuslar da danışanlar için gelir kaynağı olmaktadır. Yaptığınız başarılı satışların karşılığında size gereken destek ve ödül firma tarafından sağlanmaktadır. Firma kendine kazanç sağlayan danışmanı ile karını paylaşmak istemektedir. Bazı dönemlerde firma danışanlarını ödüllendirmek için onlara yurtdışı seyahat fırsatı bile sumaktadır. Faberlic firmasında ; danışanların motivasyonları daima en üst seviyededir.

Faberlic Güvenilir Mi? Mağdurları Var Mı?

Faberic firması hem ürün kalitesi hem de kazanç aracı olarak oldukça güvenilir bir firmadır. Çevremizde farklı gelir gruplarından olan insanlar kazanç sağlamak amacıyla ; ekonomik özgürlük ve kendi işini kurma hayaliyle faberlic firmasının danışmanı olarak çalışmak istemektedirler. Firma hem kazanç konusunda hem de müşteri güvenilirliği konusunda kendini ispatlamış sayılı şirketler arasındadır.

Faberlic firması ; insanlara ek gelir sağlamasının yanında, müşterilerinin de kaliteli ürünlere kişiler aracılığıyla daha uygun fiyatlarla sahip olmasını sağlamaktadır. Faberlic firması diğer illegal firmalarla karıştırılmamalıdır. Rusya ‘da hem satış hem de ürün kalitesi yönünden kendini ispatlamış bir firma olarak son derece güvenilirdir. Faberlic güvenilir mi sorunuza da cevap vermiş olduk.

Ayrıca bugüne kadar firma ile ilgili ne sağlık yönünden en de etik anlamda olumsuz hiçbir şikayet alınmamıştır. Firma ürünleri uluslararası standartlarına uygun bir şekilde üretilip, devletin en temiz ve güvenilir üretici firmaları arasındadır.

Faberlic kozmetik ürünleri en detaylı araştırmalardan geçmiştir. Ürünler; cilde sağlık ve gençlik kazandıra oluşumlar içermektedir. Kullanılan ürünler belli bir süre sonra ciltte gözle görülür bir fark yaratmaktadır. Bu da kullanan kadınların üründen son derece memnun kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle Faberlic mağdurları da yoktur.

Faberlic Şikayet Ve Katalog Ürünleri Neler?

Faberlic firması müşteri memnuniyeti ve kişisel verilerin korunması aşamasında her zaman en üst düzeyde çalışmayı hedef edinmiş bir firmadır. Şikayet konusunda; firmanın ürün kalitesi veya diğer başka sebepler konusunda bir şikayet oluşmamıştır. Firma kalite ve güvenlik konusunda hem danışmalarına hem de ürün kullanıcılarına kendini ispatlamıştır. Gerekli tüm aşamalardan geçen ürünler ; sağlık açısından en ufak bir sorunla karşılaşılmamıştır.

Faberlic şikayet başlığı ile arama yapabilirsiniz. Sizde aramalarda göreceğiniz gibi firma hakkında herhangi bir eleştiri yapılmamıştır. Ayrıca firma ürünleri test ederken ; herhangi bir hayvanı test amaçlı kullanmamıştır. Bu da firmanın ne kadar doğaya ve hayvana saygılı olduğunu göstermektedir.

Faberlic Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Faberlic firması; müşterilerini her anlamda memnun etme çabasındadırlar. Firma kaliteli ürünlerin satışını yapan danışmandan, ürünü alan kullanıcıya kadar tüm detaylarıyla düşünür ve ona göre ürün planlamasını yapar.

Faberlic ürünlerin kullanıcı yorumları ile sipariş verenler aldıkları ürünlerden daima memnun kalmış , hem de kendilerine sağlanan uygun fiyatlarla bütçelerine de çok fazla zarar vermemiş oluyorlar. Kullanıcılar doğal üretilen nemlendirici kremlerden, farklı parfüm kokularının enfes kokusuna kadar birçok üründen son derece memnun kalmışlardır. Ayrıca üretilen tüm ürünler yüzde yüz müşteri memnuniyeti kapsamındadır.

Firmanın kozmetik ürünleri birçok kadın tarafından farklı ve kaliteli bulunmuştur. Faberlic firması; kadınlar tarafından makyaj malzemeleri kullanılırken hem hoş kokusu hem de doğal renkleriyle oldukça büyük beğeni toplamıştır.

Firmanın kozmetik ürünleri ;daima beğeni toplayan aynı zamanda bu kadar kaliteli ve farklı bir yapıya sahip olmasına rağmen fiyat olarak oldukça uygundur. Bu da müşterinin en kaliteli ürünü en uygun fiyata almasını sağlamıştır. Aşağıda ki videolarda da Faberlic kullanıcı yorumları hakkında bilgilerde aktarmaya çalıştık.

Faberlic Üyelik ve Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Faberlic üye olmak oldukça kolay ve zahmetsiz bir iştir. Firma; oluşturduğu formlarla müşterilerine kolay yoldan faberlic üye olma şansı sunmaktadır. Ayrıca danışanlar tarafından da kolay bir şekilde firmaya üye olmaktasınız.