Gano Excel

Gano excel nedir, Gano excel ne işe yarar, tüm bilgileri makalemizde bulacaksınız. Ayrıca gano excel marketing nedir? ne kazandırır gibi cevapları da sizin için hazırladığımız sekiz (8) başlık beş (5) video ile bu konuya hakim olabilirsiniz. O zaman makalemize geçelim.

Gano Excel international, ülkemizdeki çalışmalarına 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama şirketi adı altında başlamıştır. Yüzde yüz yabancı sermaye ile kurulmuştur. Şirketin uluslararası genel merkezinin bulunduğu Malezya’da yüzün üzerinde farklı ürün üretilmektedir. Türkiye pazarında ise şirket on sekiz ana ürün çeşidi ile aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Network marketing, satıcıların iki farklı faaliyeti neticesinde kazanç elde ettikleri doğrudan satışın geliştirilen bir türü. Bu faaliyetlerden biri kişisel olarak yapılan satışlardan doğan kazanç, diğeri ise uygulanan plan çerçevesinde ekiplerine kayıt ettikleri üyelerin ve sonrada bu kişilerin kayıt ettikleri üyelerin satışlarından elde edilen kazanç.

Gano Excel, dünya çapında sağlık ve zindelik sektöründe uzun yıllardır başarı ile çalışmalarını sürdüren network marketing sistemine bağlı olan köklü ve lider şirketlerden biri.

Gano Excel Türkiye, üyelik sistemine diğer firmalara nazaran daha çok önem vermektedir. Bu durumun oluşmasında Gano Excel ürünlerinin güçlü etkilerinin olması ve insanların dikkatini daha çabuk çekebilmesi etkili faktördür. Gano Excel Türkiye için diğer firmaların aksine üyelik ikinci planda değildir.

Gano Excel Nedir? Ne İşe Yarar

Gano Excel için sorulan gano excel nedir ne işe yarar sorusunun cevabı: 1983 yılında kurulan, on iki sene süren ar-ge çalışmaları sonunda 1995 yılında “Gano Excel International” olarak hızla büyüyen network marketing alanında yerini alan deneyimli ve yenilikleri takip eden profesyonel bir şirket.

Gano Excel, sağlık sektöründe gıda takviyesi sağlayan ürünler başta olmak üzere yeni ürünler ve yeni piyasalar içinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dünya genelinde yüzden fazla ülkede faaliyet gösteren şirket, uluslararası arenada da ilgi ile takip edilen ve örnek alınan bir şirket profiline haiz.

Gano Excel Nerede, Kim Kurdu?

Gano Excel‘e dair bir diğer merak edilen konu: gano excel nerede kim kurdu. Gano Excel International olarak 1995 yılında network marketing dünyasında yerini almış olup Malezya’nın Kedah Darul Aman kentinde kurulmuştur. Gano Excel, Ganoderma besin takviyesi bağışıklık bilim üzerine yönelerek bu alana kendini adayan ilk sağlıklı yaşam şirketi olarak ün kazanmıştır.

Şirketin kurucusu ise Mr.Leow Soon Seng‘dir. Mr.Seng, ganoderma mantarının bilinen iki yüz çeşidinin içinde insan sağlığına maksimum düzeyde yarar sağlayan “Ganoderma Lucıdum” türünü keşfetmiş ve içerisinden en fazla tıbbi nitelik taşıyan altı türü birleştiren özel bir formülasyon yapmıştır.

Gano Excel Ürünleri Ve Kullananlar Kimlerdir?

Gano Excel şirketinin gano excel ürünleri kategorisi; Takviye edici gıda ürünleri, içecek grubu ve kişisel bakım ürünleri başlıkları altında toplanmaktadır.

Gano Excel bir network marketing firması olarak tüketici maddeleri, hamur işleri, çikolatalar, besin takviyeleri, sağlıklı içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri ve evler için ürünleri içeren sağlık ve gıda ürünlerini üretmekte ve bu kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Gano Excel, ürettiği ürünleri kullanıcılara ulaştırmak için ticarete yeni bir soluk katarak Gano Excel network marketing popüler ticaret sistemini kullanmaktadır.

Gano Excel ürünleri, Ganoderma Lucidum ismi verilen “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak tanınan bitkinin özlerinden üretilmektedir. Şirket, ürünlerinin temel maddesi olan “Ganoderma Lucidum Mantarı” %100 organik olarak Malezya’nın Kedah eyaletinde kendi çiftliklerinde yetiştirilmektedir.

Sadece kraliyet ailelerinin sofralarında yer alan şifa deposu bitki Gano Excel sayesinde artık her eve ulaşabiliyor. Ganoderma Lucidum mantarının ekstratından yapılan özel gıda takviyesi kapsüller, yine bu ekstrat ile harmanlanan antioksidan içeren kahve ve özel içecekler firmanın ürün kapsamında.

Gano Excel ürün kategorilerinden sipariş vererek kullanan bir çok kişi gıda takviyelerinden cilt ve kişisel bakım ürünlerine kadar son derece geniş bir yelpazede üretim, satış ve dağıt yapman şirketin ürünlerini organik ve kaliteli buluyor.

Siparişten teslimata kadar olan süreçte şirketten memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Özellikle gano excel kullananlar sınıfı, ürün yelpazesinin çeşitliliğine bağlı olarak her yaştan tüketiciyi kapsıyor. Bütçeye uygun fiyatları ile bir çok gelir grubuna da hitap eden ürünler mevcut.

Gano Excel Kazanç Planı Nasıl?

Gano Excel, cirosu yüksek olan ve üyelerine de kazançlı bir plan sunan bir şirket. Gano Excel sağlıklı fırsatlar dünyasına adım atmak isteyenler için üyelik sırasında üç adet paket seçeneği sunuyor.

Deneme paketi, ürünler ile tanışma paketi ve girişimci paketi. Her bir paketin puan değeri ve fiyat ayrı ayrı belirtiliyor. Sizin için uygun paketi, paket içeriklerini detaylı bir şekilde öğrendikten ve anlayamadığınız hususlarda şirket yetkilileri ile irtibata geçerek bilgi aldıktan sonra satın alarak sisteme katılıyorsunuz.

Katılım sonrasında gerek kendi alacağınız ürünler gerekse size bağlı çalışan üyelerinizin alacağı ürünlerden puan değeri kazanıyorsunuz.

Bu puanlar, sizi direktör olmanızı sağlayabileceğinden oldukça önemli. Yükselmeniz için sizinle birlikte üyelerinizin de aktif bir şekilde çalışması gerekiyor. Gano Excel kazanç planında takım çalışması son derece önemli arz ediyor.

Gano Excel Güvenilir Mi?

Gano Excel, global ölçekli bir network marketing şirketi. 1995 yılından beri network marketing gibi dinamik ve rekabetin yoğun olduğu bir sektörde başarılarını kanıtlayan, örnek alınan ve öncülük eden bir misyona sahip.

Şirket, vizyonunu geniş tutuyor ve insanların gelişimi ve aile olarak gördükleri şirketlerine katılmaları için çeşitli sosyal çalışmalara programlarında ve tanıtımlarında yer veriyor. Uzman bir kadrosu var. Motivasyon ve insan memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak isteyen birinci sınıf ürünler üreten ve dağıtan Gano Excel, güvenilir firmalar arasında sayılıyor.

Gano Excel Şikayet Ve Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Gano Excel, kaliteli gıda takviye ürünleri ile ün kazanmış bir şirket olmasına rağmen bazı kullanıcılar şirketin ürünlerini kullandıkları halde bekledikleri faydayı göremediklerini dile getirmektedirler. En çok gündem gelen gano excel şikayetleri ise ürünlerin kalitesi ve yararları dışında Gano Excel sisteminin üyelik işlemlerine yönelik olmaktadır.

Şikayete konu edilen üyelik işlemleri içinde üyeliğin silinmesi, üyelik iptali işleminin gerçekleştirilmesinde üyelerin karşılaştıkları çeşitli zorluklar gelmektedir. Tüm bu şikayetlerin Gano Excel şirketinin yetkili temsilcilerine aktarılması çözüm için yapılması gerekendir.

Gano Excel Dolandırıcılığı Var Mı?

Çağımızda bir çok sektörde olduğu gibi network marketing sektöründe de dolandırıcılık en çok işlenen suçlar arasında yerini almaktadır. Network marketing şirketleri ile resmi web siteleri ve yetkili temsilcileri aracılığı ile iletişim kurulmalıdır.

Gano Excel gibi büyük firmaların resmi siteleri taklit edilebilmektedir. Bu şekildeki gano excel dolandırıcılığı teşebbüslerine karşı kullanıcıların son derece dikkatli olması gerekmektedir. Şirket adına çalıştığını söyleyen kişilerde ürünleri taklit edebilmekte şirketin bilgisi olmaksınız sahte ürün satışları ile insanları dolandırabilmektedirler.

Gano Excel Üye Ve Kayıt Olma Adımları Neler?

Gano Excel üye kaydı tamamen ücretsizdir. Üyelik için üye talep formu doldurulmakta akabinde yetkili kişiler sizinle iletişime geçmektedir. Üyeliğin gerçekleşmesinden sonra üye olan kişi kendisine ait distribütör sayfasından dilediği üründen dilediği kadar sipariş verebilmektedir.

Üyelik konusunda her türlü yardım sponsor tarafından yapılmaktadır. Ekibe katılmak isteyenlere üyelik sırasında ve sonrasında ürün ve çalışma anlamında gerekli ve ihtiyaç duyulan destek verilmektedir.

Sağlıklı ve dengeli beslenme, hastalıklara karşı koruyucu ve iyi gelen özelliği ile oldukça fazla bilinen bir network marketing sistemi olan Gano Excel kullanıcıları oldukça fazla olmaktadır. Sağlık ve zindelik konularının ön planda olduğu hizmet anlayışını benimseyerek kurulan firma, birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

Gano Excel diğer network marketing firmalarına nazaran daha çok bilinen bir sistem olmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise sağlıklı ve güçlü etkilere sahip olan ürünler içermesi olmaktadır. Gano Excel kusursuz ve sorunsuz bir sisteme sahip olmakla birlikte temsilcilerimi ve kullanıcılarını oldukça fazla önemseyen bir sisteme sahip olmaktadır.

1995 yılından beri satış serüvenini günümüze kadar taşıyan bir network sistemi olması ile basarisini en doğru şekilde kanıtlayarak yoluna devam etmektedir. Gano Excel oldukça güvenilir ve yasal bir firma olmakla birlikte oldukça geniş ekibi ile he kesime hitap eden hizmetleri mevcut olmaktadır.

Başarılı olmasına etki eden konulardan birisi de ürünlerinin tamamen sağlıklı ve ihtiyaca cevap vermesi özelliğine sahip olması sebebi yer almaktadır. Müşteri memnuniyet sayısı gün geçtikçe artan firmanın ismini uzun yıllar duyacağınızdan emin olabilirsiniz.