Siberian Wellness

Siberian Wellness Türkiye, uluslararası alanda milyonlarca insanın, ürünlerini yakından takip ettiği yabancı  network marketing firmaları arasında bulunarak olarak ticari faaliyetlerini sürdürür. Siberian Wellness ürünlerini dünyanın üç kıtasında bulunan altmış beş ülkeden sipariş etmek mümkün.

Farklı gelir gruplarından insanlar için finansal özgürlük, girişimcilik ve ek gelir fırsatları network marketing ile vücut buluyor. Eğer network marketing nedir bilmiyor yada detaylı öğrenmek istiyorsanız bu yazımda size ışık tutabilir.

Siberian Wellness Nedir?

Siberian wellness nedir sorusuna verilecek en iyi yanıt sağlık sektörüne ve kişisel bakıma yönelik olarak network marketing sektöründe başarılı projeleri ve satış rakamları ile dikkat çeken bir firma olduğudur. Siberian Wellness firmasının ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay‘da yetişen otların eşsiz özelliklerine yönelik yapılan biyolojik araştırmalar bulunmaktadır.

Siberian Wellness‘ın gücünün ve ürün kalitesinin kaynağı, Sibirya’nın el değmemiş doğasına özgü bitkileridir. Siberian Wellness, doğal güzellik ürünleri ile de öncü bir network marketing firması.

Siberian Wellness Nerede, Kim Kurdu?

Siberian Wellness firmasına ilişkin olarak siberian wellness nerede kim kurdu sorusunun cevabına gelince; Siberian Wellness, 1996 yılında Rusya’da Novosibirsk merkezli olarak kurulmuş bir yabancı network marketing firmasıdır.

Novosibirsk, Sibirya Federal Bölgesi’nin başkentidir. Rusya’nın Moskova ve St. Petersburg şehirlerinden sonra en kalabalık üçüncü şehridir. Novosibirsk, ayrıca otomotiv ve madencilik endüstrisi bakımından da büyük bir merkezdir.

Siberian Wellness, yirmi yaşlarında iki genç girişimci tarafından insan sağlığına hitap eden Rus bilimsel gelişmeleri tüketim pazarına sunmak niyeti ile kurulmuştur.

Bu kuruluş ile birlikte ithal ürünlerin egemenliğine son verilmek istenmiş ve yerli bilimsel gelişmeleri destekleme fikirleri kabul görmeye başlanmıştır. 1999 yılında ise firma, ilk üretim kompleksini başlatmıştır.

Siberian Wellness Ürünleri Ve Kullananlar Kimlerdir?

Bilimsel araştırmalar sonucu üretilen siberian wellness ürünleri formülleri, firmanın kendi bilim ve inovasyon merkezinde geliştirilmektedir. Üretimin ana maddesi ise doğadan toplanan Sibirya bitkileridir.

Üretilen ürünler üzerinde gereken araştırmalar bilim ve araştırma enstitüleri ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilmektedir. Piyasaya sunulan ürünler, ISO 9001, GMP ve HACCP gibi uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

Siberian Wellness, Ar-Ge çalışmalarına son derece büyük bir önem vermekte ve bu yöndeki bilimsel çalışmaları da desteklemekte, bu çalışmalara uygun bir bütçe ayırmaktadır. Firmanın Ar-ge çalışmaları yaptığı bilim dalları endoekoloji, kronobiyoloji ve adaptolojidir.

Endoekoloji, insan vücudunun içten temizlenmesini sağlayan bir bilim dalıdır. Kronobiyoloji, insanların biyolojik ritmini doğal yöntemlerle yükseltmeyi amaçlarken adaptoloji ise vücudun enerji açısından üst seviyelere çıkmasına katkı sunan bir bilim alanıdır.

Siberian Wellness tarafından üretilen ürünler sertifikalıdır. Şirketin üretim tesislerinde hava ve su gibi modern temizleme ekipmanları kullanılmaktadır. Üretilen kozmetik ürünlerinde ise paraben, mineral yağ, sülfat, renklendirici ve sentetik koku kullanılmamaktadır.

Tüm doğal bileşenler, ekolojik ve yenilenebilir hammaddeden elde edilmektedir. Tüm bu hususlar ışığında siberian wellness kullananlar, firmanın yüksek teknolojik ürünlerini geliştirip ürettiğini ve doğaya ve insan sağlığına verdiği önemin bilincinde olarak firmanın ürünlerinden genel olarak memnuniyetlerini ifade etmektedirler.

Siberian Wellness ürün kategorileri; takviye edici gıdalar, cilt bakımı, kozmetik serisi, vücut bakımı, saç bakımı, ağız bakımı, temizlik ürünleri, erkek ve çocuklar için kişisel bakım ürünleri, takviye edici gıdalar.

– Takviye Edici Gıdalar: Essentials, elemvitals, bitkisel çay kolleksiyonu, vücut destekleme için kullanılan takviye edici gıdalar.

– Vücut Destekleme Ürünleri: BeautyBox ( Vitaminler ve koenzim Q10); Healthy Rhythms (Günlük vitamin ve mineral kompleksi); Lymphosan Pure Life (Bitkiler içeren takviye edici gıda); Lymphosan Comfort (Kollajen içeren takviye edici gıda); Yer elması tozu; Trimegavitals Kır İğdesi ve Beta Karoten içeren Takviye Edici Gıda.

– Cilt Bakım Ürünleri: Eller için besleyici el kremi, Glintwein aromalı el ve tırnak kremi, Endessence ürünleri (Omega 3-6-7-9 yağ asitleri içeren göz çevresi kremi), hacim şampuanı ve saç kremi, Siberian Wellness besleyici saç kremi, saç maskesi, Siberian Wellness şampuan, canlandırıcı saç kremi, Omega 3-6-7-9 yağ asitleri içeren yüz yıkama jeli ve yüz kremi.

Bu ürünlere ilaveten intim bölge ürünleri, yüz bakım ürünleri, kozmetik serisi ürünleri, vücut bakımı ürünleri, saç bakımı ürünleri, ağız bakımı ürünleri, temizlik ürünleri, erkekler için kişisel bakım ürünleri, çocuklar için takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde bir çok kaliteli ve doğal bileşenlerden oluşan çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Siberian Wellness Kazanç Planı Nasıldır?

Siberian Wellness firmasının bir üyesi olunca bu noktada siberian wellness kazanç planı sistemine dahil oluyorsunuz ve firmanın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için fırsat kapıları size açılıyor. Firmanın kendine özgü bir kazanç planı, üyelik sistemi ve prim tablosu var.

Takımlardan oluşan bu kazanç planında her takım için ayrı bir prim kazanma tutarı, ödül olarak kazanabileceği workout eğitimler, tablet ve bilgisayar gibi değerli ödüller, şirketin hit ürünlerini indirimli olarak alabilme imkanı, belirli tutarlarda bonus kazanma imkanları var.

Bu takımlar; Business Team 2500, Business Team 5000, Business Team 10000, Business Profi, Business Leader, Sapphire Business Leader, Ruby Business Leader, Platinum Business Leader, Diamond Business Leader, Global Business Leader takımlarından oluşmaktadır.

Siberian Wellness Güvenilir Mi?

Siberian Wellness için siberian wellness güvenilir mi? diye sorulduğunda verilecek cevap nettir. Bilimsel araştırmalara yatırım yapan, ürünlerinde doğal üretime, çevre ve insan sağlığına son derece önem veren global ölçekli bir network marketing firması olarak Siberian Welness hem şirket kadrosu, altyapısı ve sistemine hem de kaliteli ürünlere güvenebileceğiz güvenilir bir firma.

Firmanın üyeleri ve yetkili temsilcileri ile irtibat kurarak firma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanın resmi web sitesini ve çalışmalarını inceleyerek de firmanın güvenilirliği hakkında karara varabilirsiniz.

Siberian Wellness Yorumlar Ve Şikayet Var Mı?

Siberian Wellness yorumları ise üyelerinin ve müşterilerinin yüzde olarak büyük bir çoğunluğunun memnuniyetini sağlayan bir network marketing firmasıdır. Bununla birlikte her bireyin bir üründen ve network marketing sisteminden beklentileri ve bir firmaya ilişkin izlenimlerini oluştururken dikkat ettikleri öncelikli hususlar birbirinden farklı olabilir. Bu farklılıklar bazı seiberian wellness şikayet var mı olarak ortaya çıkabilmektedir.

Danışma hattı iletişim sorunları, ürünlere dair şikayet ve memnuniyetsizlikler, beklenen faydanın sağlanamaması, saç ürünleri ile ilgili olarak iletilen şikayetler, satış sonrası hizmetlere dair şikayetler, ürün iadesi ve para ödemesi ile ilgili sorunlar ve üyelik işlemlerine ilişkin sıkıntılar firmaya iletilen ve sosyal internet platformlarında da dile getirilen şikayetlerin arasında ön plana çıkan konu başlıklarıdır.

Siberian Wellness Dolandırıcılığı Oluyor Mu?

Network marketing sistemi, diğer sistemlere nazaran avantajlı bir sistem olması yanında dolandırıcılığa da açık bir konumdadır. Bu sebeple network marketing alanında çalışmak isteyen kişilerin öncelikle katılmak istedikleri firmayı çok iyi bir şekilde araştırmaları gerekmektedir.

Çünkü firma adlarını ve logolarını taklit ederek sahte siteler kuranlar gibi yetkilisi olmadıkları bir firmanın yetkilisi gibi davranarak insanları kandıran kişilerle de karşılaşılabilmektedir. Şirketin adı ve markası altında başka şirketlerin ürünlerini tanıtan ve satan kişilere karşıda dikkatli olunmalıdır.

Yukarıda sayılan hususlara ödemelerde kullanılan yöntemlere ilişkin karşılaşılan dolandırıcılık türleri de eklenebilir. Tüm bu durumlar Siberian Wellness firmasının bilgisi dışında siberian wellness dolandırıcılığı olarak insanları hedef alabilir.

Bu yüzden firma adını kullanarak dolandırıcılık yapan bu kişilere karşı dikkatli olunmalı. Firma ile ilgili işlemler mutlaka firma resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilmelidir. İletişim ise firma yetkilileri ile kurulmalı, sakıncalı durumlar halinde firma yetkililerine gecikmeden bilgi verilmelidir.

Siberian Wellness Üyelik Ve Kayıt Olma İşlemleri Neler?

Siberian Wellness firmasına kayıt olma işlemi kolaylıkla firmanın sitesi üzerinden üye kayıt işlemleri sayfasına gelinerek formun doldurulması akabinde ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Siberian Wellness üyelik işlemlerine ilişkin olarak detaylı bilgi firma yetkili temsilcilerinden de alınabilir. Kayıt formunun doldurulmasından sonra firma tarafından kayıt yaptıran kişi aranmaktadır. İşlemler esnasına Siberian Wellness üyelik şartları ise formun altında yer almaktadır. Bu arama esnasında da Siberian Wellness fırsatları ve danışmanlık avantajları hakkında kayıt yaptıran kişiye bilgi verilmekte ve üyelik-danışmanlık kaydı tamamlanmaktadır.