Medirevo

Medirevo, network marketing sektörüne yeni bir soluk katan ve sektörde öncü olmayı hedefleyen bir firmadır. Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan firma kısa zamanda büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Medirevo, Medikal Devrim olarak on dokuz yıllık doğrudan satış tecrübesinde çeşitli firmalarda görevler üstlenmiş ve önemli projeleri başarı ile gerçekleştirmiştir.

Medirevo’nun da içinde yer aldığı network marketing, doğrudan satışın gelişmiş bir yüzü olarak giderek cirosunu ve satış stratejisi yükselten firmaların başarıları ile ön plana çıkan bir ticari model olarak kabul görmektedir.

Medirevo Nedir?

Medirevo Kozmetik için medirevo nedir diye araştırıldığında; Medirevo Kozmetik, medikal, beslenme, temizlik, kişisel bakım ve bir çok ürün kategorisinin yer aldığı bir doğrudan satış sistemi markasıdır.

Medirevo ile hem kendiniz hem de çevreniz için kişisel bakımı, kozmetik ve temizlik ürünlerini alarak ya da bu ürünleri çevrenizdeki kişilere satarak kazanç sağlayabilme imkanını yakalayabilirsiniz. Ayrıca Dünyada bor ve keneviri aynı anda beslenme, kozmetik, deterjan, çay ve kahvede değerlendiren ilk ve tek network marketing firmasıdır.

Medirevo Kim, Nerede Kurdu?

Medirevo, geliştirilmiş doğrudan satış yani network marketing firması ünlü bir iş adamı olan Devrim Hamaratlar tarafından 2019 yılında Türkiye’de kurulmuştur.

Firmanın internet sitesinden ve internet üzerinden ürettiği ürünleri elli ülkeye ihraç eden otuz beş senelik Türk kozmetik firmasının altyapısı ile hizmetlerini sürdürdüğü görülmektedir.

Medirevo Kazanç Planı Nasıl?

Medirevo hakkında merak edilen konulardan biri de medirevo kazanç planı. Medirevo kazanç planı ile işinizi ister part-time isterseniz full-time olarak başlatabilme imkanına sahipsiniz. Firmanın sunduğu kazanç planı sayesinde kendinize en uygun olan planı seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

 • Sıcak Satış Karı: Müşterilerin vermiş oldukları siparişlerini %40’a varan perakende satış karı ile satarak fazla kazanç elde etme fırsatını yakalamak mümkün. Medirevo firması, isteyen kişilere firmanın e-ticaret sitesi üzerinden online satış yapma imkanını da sunmaktadır.
 • Seviye Bonuslar: Firmanın belirttiği seviyelere gelindiği zaman her seviye için belirlenen ödülleri almaya hak kazanılmaktadır.
 • Araç Satın Alma Desteği: Firma tarafından belirli seviyelere gelindiği zaman Medirevo araç satın alma desteği primi alınabilmektedir.
 • Grup Performansı Primi: Medirevo kazanç planı içerisinde size bağlı olan üyelerin ve sizin de sahip olduğunuz cironuz dahil edilerek toplam ciro üzerinden ile %30 arasında prim alınabilmektedir.

Medirevo Ürünleri Ve Kullananlar Kimlerdir?

Medirevo ürünleri arasında gıda takviyeleri, ev bakım ürünleri, eğitimden güzellik ve bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Firmanın ürünleri, dermatolojik testlerden geçmektedir. Firma, ürünlerinde insan sağlığı ve çevre açısından zararlı kimyasal maddeleri kullanmamaktadır.

Çünkü firmanın amacı tamamen insan sağlığına için faydalı ürünler üretmek, bu ürünlerin satışını ulusal ve uluslararası düzeyde başarı ile gerçekleştirmektir. Medirevo zayıflama ürünleri hakkında da aşağıda ki kategorilerde bilgiler bulabilirsiniz. Firmanın ürün kategorileri; beslenme, güzellik ve bakım, ev, eğitim bölüm başlıklarından oluşmaktadır.

1) Medirevo Beslenme Ürünleri:

 1. Bor, kenevir tohumu yağı, Himalaya tuzlu alkali su
 2. Üstün kalite Türk kahvesi
 3. Üstün kalite Türk çayı, bor ve kenevir tohum yağlı
 4. Akgünlük yağı, fındık yağı, kenevir tohumu yağı, Borlu positive
 5. Yüksek lif içeren ek gıda
 6. L-askorbik asit, borik asit, C vitamini, E vitamini, kenevir tohumu

2) Medirevo Güzellik ve Bakım Ürünleri

 1. Bor, kenevir tohumu yağlı katı sabun
 2. Zerdeçal, bor, kenevir tohumu yağı, kükürt suyu, D vitaminli çay ağacı katı sabun
 3. Bor ve kenevir tohumu yağlı özü yüz ve göz çevresi kremi
 4. Kenevir tohumu yağı, gliserinli bebek saç ve vücut şampuanı
 5. Nane, Aloe Vera, propolis, bor, kenevir tohumu yağlı misvaklı diş macunu
 6. Bor kenevir tohumu yağı D vitamini Guar Hydroxypropyl özlü şampuan

3) Medirevo Ev Ürünleri

 1. Sihirli silgi
 2. Mikrofiber cam bezi
 3. Bor ve kenevir tohumu yağlı yüzey temizleyici
 4. Bor ve kenevir tohumu yağlı banyo wc temizleyici
 5. Bor, kenevir tohumu yağlı yağ ve kir çözücü
 6. Bor, kenevir tohumu yağlı sıvı çamaşır deterjanı

Ülkemizde medirevo kullananlar sihirli silgi, bor kenevir tohumu yağlı katı sabun, Zerdeçal, bor, kenevir tohumu yağı, kükürt suyu, D vitaminli çay ağacı katı sabun, C vitamini bor kenevir tohumu yağlı el vücut kremi leylak ürünlerinden memnuniyetlerini çoğunlukla dile getirmekte ve çevrelerindekilere bu ürünleri kullanmalarını tavsiye etmektedirler. Bu ürünlere nane aloe vera,  propolis bor kenevir tohumu yağlı misvaklı diş macunu, d vitamini bor kenevir tohumu yağlı vücut bakım şampuanı, mikrofiber cam bezi de eklenebilir.

Medirevo Güvenilir Mi?

Medirevo firması, ürünlerinde insan sağlığına ve çevre sağlığına büyük önem vermektedir. Sağlığı her şeyin üstünde tutarak zararlı ve kimyasal maddelerden uzak durarak insan sağlığını olumlu yönde etkileyecek faydalı ürünler üretmeyi hedefleri arasında belirlemiştir.

Kaliteli ürünleri, deneyimli uzman ekibi, bilime ve teknolojiye verdiği değer ile sektördeki güvenilir firmalardan biridir. Network marketing alanında kariyer hedefliyorsanız güvenerek başvuracağınız firmalardan biri de Medirevo. Firmanın tarihi, ekibi, ürünleri ve satış rakamları da bu güvenilirliğin oluşmasında son derece etkili kriterler.

Medirevo Şikayet Var Mı?

Medirevo firmasının üyeleri ve ürünlerini kullanan tüketiciler firmanın sisteminden, teslimatından, ürün kalitesinden ve firmanın yetkili temsilcilerinden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Medirevo doğrudan satış firması hakkında internet üzerindeki platformlardan ve sosyal medya kanallarında yapılan araştırmalarda herhangi bir negatif yorum veya şikayet yazılarına rastlanmamaktadır. Bu durumda firmanın hizmet anlayışı, güvenilir ve kaliteli bir sistemi profesyonel bir biçimde sürdürmesi ve etkili satış stratejileri etkili olmaktadır.

Medirevo Dolandırıcılığı Yapıyor Mu?

Medirevo firması güvenliğe oldukça önem vermektedir. Üyelerinin ve sisteminin güvenliğini korumak için gerekli önlemleri almaktadır. Özellikle internet üzerinden medirevo dolandırıcılığı şeklinde firmanın adı kullanılarak yapılabilecek dolandırıcılık olaylarına karşı üyelerini, müşterilerini uyarmakta ve kendisi de gereken tedbirleri en üst düzeyde almak için güvenlik uzmanlarından yardım almaktadır. Tüm network marketing firmalarının sektörün dolandırıcılığa açık bir alan olması nedeni ile güvenliğe öncelikli olarak, Medirevo firmasını örnek alarak büyük önem vermeleri şarttır.

Üyelerin bilgilerinin çalınması, firma adına sahte siteler kurulması, firma temsilcisi olmayan kişilerin kendilerini firma temsilcisi imiş gibi tanıtmaları, ödeme yöntemlerine ilişkin kart bilgileri kopyalama gibi istenmeyen durumlarla karşılaşıldığında firmaya ve ilgili mercilere gecikmeden bildirim yapılmalıdır.

Medirevo Üye Ve Kayıt Olma Adımları Neler?

Medirevo firmasına üye ve kayıt olma işlemi gerçekleştirmek için ilk adım Medirevo firmasının sitesine giriş yapmak. Siteye giriş yaptıktan sonra üye girişi işlemler menüsüne ulaşılır. Üye işlemleri için firmanın sitesinde yer alan kayıt işlemlerinin yapılması üye olmak için yeterlidir.

Medirevo firmasına üyelik kaydı yaptırmak kolaylıkla yapılan bir işlem. Menüde bulunan sponsorunuzun üye numarası, isim ve soy isim, kullanıcı adı, e-posta, telefon numarası, şifre, adres bilgisi gibi doldurulması istenen bölümlerin doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

İstenilen bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması akabinde üye kayıt işlemi Medirevo firması için tamamlanmış olmaktadır. Daha sonra belirlediğiniz şifre ve kullanıcı adınız ile Medirevo üye girişi için giriş yap butonu üzerinden işlemlere devam edebilirsiniz. Üyelik kaydı ile birlikte üyelere yönelik her türlü merak edilen hususlar firma yetkili temsilcilerinden öğrenilebilir.

Günümüzde yeni bir sektör halini alan Network Marketing, bünyesinde pek çok firma bulundurmaktadır. Bunlardan biri Medirevo firmasıdır. Söz konusu firma doğrudan satış tecrübesine sahip olduğundan çeşitli projeler üstlenmiştir.

Medirevo yelpazesini geniş tutan bir doğrudan satış firması niteliği taşımaktadır. Bu yelpazeyi kozmetik, medikal, beslenme, temizlik, kişisel bakım ürünleri oluşturmaktadır. Bireyler bu firma aracılığı ile ürünleri etrafındaki insanlara satma imkanına sahiptirler. Bu yöntemle hem firma hem de tek tek bireyler kazanç elde edebilmektedirler.

Medirevo, ürettiği ürünlerde bor ve keneviri kullanan tek firma özelliğine sahiptir. 2019 senesinde Türkiye’de kurulan firma, sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Bu sebepten ötürü geniş kitlelere seslenebilmektedir. Ortaya konulan ürünler arasında yer alan takviye edici gıdalar ve temizlik ürünleri oldukça ilgi görmektedir.

İlgili firma ürünlerini üretirken ahlaki sorumluluklara da dikkat etmektedir. İnsan sağlığını ve çevreyi olumsuz yönde etkileyecek maddeler kullanılmamaktadır. Kimyasal maddelerin yer almadığı ürünler, kişilerin Medirevo firmasını tercih etmelerine öncülük etmektedir.

Medirevo ev ürünlerinde Türk kahvesi, Türk çayı, kenevir tohumu yağı yer almaktadır. Bu sayılanların haricinde de pek çok ürün üretilmektedir. Güzellik bakım ürünlerinde doğal içerikli sabunlar bulunmaktadır. Ayrıca cilt problemlerini gideren kremler de vardır. Temizlik ürünlerinde ise yüzey temizleyici, cam bezi, yağ ve kir çözücü, sıvı çamaşır deterjanı bulunur.