TTS İnternational

Makalemizde TTS international şirketi hakkında detaylı açıklamaları bulacaksınız. Mesela TTS international nedir yada TTS international sağlık bakanlığı onaylı mı sorularınızın cevabını dokuz (9) başlık ve beş (5) video ile detaylandırdık. Ayrıca tts international dolandırıcılığı var mı? Ürünlerin faydaları ve yorumlar gibi başlıkları bulabilirsiniz.

TTS international Star  firması 2019 yılının Temmuz ayında kurulmuş olan bir Türk şirketidir. %100 yerli sermaye ile kurulan bu firmanın merkezi Türkiye’nin Antalya şehrindedir. Global bir firma olan TTS Star tüm ülkelere ihracatını gerçekleştirir. Network marketing, şirketler kendi imkanları yerine bireylerin kazanç sağlamasını sağlayan; ürünlerini tanıtan bir pazarlama çeşididir.

TTS İnternational Nedir?

TTS’nin açılımı: Transdermal Terapötik Sistem ’den esinlenilmiş olup Transdermal dalga teknolojisinden gelmiş bir kelimedir. Transdermal Terapötik Sistem: doğrudan deri üzerine uygulanır ve sistematik etki sağlanmasını amaçlar. TTS medikal bantları (akıllı patch) ile geniş ürün gamını bünyesinde barındırmaktadır. TTS Star nedir yaşam kalitesini yükseltmek, hayat standartlarını üst düzeye taşımak için önemlidir.

TTS İnternational Nerede, Kim Kurdu?

TTS international nerede kim kurdu ile dünyaya açılarak global bir firma olması amaçlanılmıştır. 2019 yılının Temmuz ayında genç iki girişimci Serdar Çetinkaya ve Veysel Çakır tarafından Antalya’da kurulmuştur. TTS Star international %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Kısa ismi Ttsstar bant‘tır.

Transdermal bant ürünü ile Türkiye pazarına giriş yapmıştır ve çalışmalarını halen sürdürmektedir. Burada transdermal bant nedir, yorumları ve kullananlar hakkında bir çok bilgi bulabilirsiniz.

TTS İnternational Ürünleri Nelerdir?

TTS Star international ürünlerinden olan akıllı patch (medikal sağlık bandı) nano teknolojisi ile yüklenir. Bu yüklenme bovis enerji ile doğal mineraller sonucu bandın akupunktur bölgelerinde yapıştırılır. Bu sayede kıl köklerinde bir emilim oluşur ve kılcal damarlardan kana karışması sağlanır.

Vücudun ihtiyacı kadarındaki minareller alınır ve bunun sonucunda vücut kendi halinde alımı kesmektedir. İnsan vücudu için sağlıklı bir yaşam sürdürülmesi açısından bağışıklığı güçlendirir. Bu sayede sağlığa yarar ürünler kullanılması ile TTS international kullananlar ve faydaları dikkatini çekmektedir.

TTS international ürünleri içerisinde olan Smart Patch’in içerisinde bir sürü vitamin mineralleri bulunur. Bunlar; Hidrolized, Red Kore Ginseng, Collagen, Lecitin, Saponins, Sinensis, C, E ve D vitaminleridir. TTS international ürünlerinden bir diğeri ise Power Patch’dir. İçerisinde pek çok güçlü mineraller bulunur ve insan vücudu açısından oldukça önemlidir.

Power Patch içerisinde; L arginin, Ginseng, Ginko Biloba bulunmaktadır. Ayrıca; C ve D vitaminleri, B9 ve B12 vitaminleri de yer almaktadır. Bir diğer TTS ürünü Omega Q Enzim Patch’dir. İçerisinde bulunan mineraller; Omega 3, Omega 9, E vitamini, Q-enzim Q10 vitaminleridir.

Bir diğer TTS Star ürünlerinden biri Fit Patch’dir. İçerisinde diğer ürünler gibi zengin minerallar mevcuttur. Bunlar; Caralluma Fimbriata, Garcinia Cambogia, Palmitoyl Tripeptide, L Carnitine, Spirulina, Bitter Melon, Camellia Sinensis’dir. Ayrıca; Krom, Leptin, Ginger ve Guarana mineralleri yer alır.

TTS İnternational Kazanç Planı Nasıl?

TTS Star international ürünleri yenilikçi ve inovatif ürünler olup kendini kanıtlamış, ispatlamıştır. Bir Network Marketing pazarı olan TTS, yeni girişimcilere yön vermeyi vaat ediyor. İsteyen en parlak fikirlerini belirterek TTS ağının parçası olabilir ve kazanmaya başlayabilir. TTS international Kazanç Planı ile tüm çalışan, müşteri ve bayiler için sürdürülebilir fırsatlar sunmaktadır.

TTS İnternational Güvenilir Mi?

Tüm TTS Star ürünleri önemli vitamin mineralleri barındırır ve iyi yaşam kalitesi sunmayı amaçlar. Wellness, iyi yaşam demektir ve TTS Star’ın değerlerinden biri de insan sağlığıdır. İnsan sağlığına katkıda bulunacak ürünler gerçekleştirir ve kullanıcıların sağlığı doğrultusunda hareket eder. TTS international güvenilir mi hayat standartını iyileştirir ve TTS Star ürünleri güvenilirdir.

TTS İnternational Şikayet Ve Kullanıcı Yorumları?

TTS international Star ürünleri dünyada tanıtılmayı amaçlamıştır. Bunun sayesinde global bir firma olarak yerli sermaye ile ilerlemektedir. TTS international şikayet konusunda yeni kurulduğundan beri hiçbir şikayet ile karşılaşmamıştır.

Tamamen güvenilir ve sağlıklı ürünler olup içerisindeki minerallerin hiçbir zararı bulunmamaktadır. TTS Star iyi yaşamın kalitesini arttırmak, bu adımlarla ilerlemek istediğinden şikayet barındırmamaktadır. Tts international kullanıcı yorumları olarak da arama yaptığınızda bunu görebilirsiniz.

TTS İnternational Dolandırıcılığı Var Mı?

TTS Star international dolandırıcılığı var mı? Bu sistem bir network ağıdır ve bireyler üye olarak kendileri ürün tanıtımları gerçekleştirirler. TTS Star oldukça güvenlik önlemleri alınarak kurulmuş olup hiçbir dolandırıcılık teşkil etmeyecektir.

Tamamen güvenilir ve şeffaf politikası mevcuttur. Bu sayede hem kullanıcılar hem de network ağına katılanlar için TTS Star dolandırıcılığı söz konusu bile mümkün olmayacaktır.

TTS İnternational Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Trans termal bant teknolojisini kullanan firma hakkında aşağıda ki yorum alanında Tts international faydaları hakkında yorum yapmış kullanıcıları görebilirsiniz.

TTS İnternational Üye Ve Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?

TTS Star international network ağının sizler de bir parçası olabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken TTS international’ın sitesine girmektir.

TTS international sitesinde üyelik ve kayıt işlemleri için yapmanız gereken adımlar mevcuttur. TTS Star’ın ürünlerinin altında yer alan Şimdi Bize Katılın’ı seçiniz. Sitede TTS international Üye ve Kayıt Olma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Trans termal teknoloji, bir maddeyi ağızdan almak yerine deri yolu ile alınmasıdır. Bu bantlar üç katmanlıdır. En üst tabaka bant kısmıdır. En alt tabaka deri ile temas kurulan tabakadır. Orta tabaka ise binlerce kapsülden oluşan etken maddelerin olduğu kısımdır. Bu etken maddeler vücudumuzun günlük ihtiyaç alımını sağlayan maddelerdir.

Deriden, deri altına geçiş sağlayarak deri altından kılcal damarlar yoluyla vücudumuza alış yöntemimizdir. Bu bantların amacı deri altından direk kana karışıp alyuvarlar ile birlikte bütün vücudunuza yayılmasıdır. Vücudumuza aldığımız bu etkenler doğru dozda ve yeterli miktarda alındığında vücuda gerekli mineral ve vitaminleri karşılamaktadır.

Trans termalde ağız yoluyla almadığınız için kolaylıkla deri altına nüfus eder ve tat problemi yaşamak zorunda kalmazsınız. Trans termal ürünlerde vitaminleri depolamak için oldukça büyük avantaj vardır. Bunlara örnek verecek olursak Örneğin C vitamini kolay depolanan bir vitamin değildir fakat trans termal bantlar deri ile saat emilim sağladığı için C vitaminin depolanma süreside uzun tutulmaktadır. Bunun gibi birçok örnek verebiliriz bu bantlar için.