Biobellinda

Çok katlı pazarlama ve kazandırma sistemi olan Biobellinda network, üyelerine hem satarken hem alırken kazandırıyor. Makalemde dokuz (9) temel başlık ve altı (6) video halinde size Biobellinda kullanıcı yorumları hakkında detaylı bilgiler vererek, diğer sorunuz olan Biobellinda sahtekarlığı konusunda sizi bilgilendiriyorum.

şeklinde bir pazarlama mantığına dayanan network sistemini kullanan Biobellinda ile hem siz hem de çevrenizdeki insanlar kazanacak. Biobellinda nerede kim kurdu? Biobellinda ürünleri nelerdir? Biobellinda güvenilir mi? Biobellinda üye ve kayıt olma nasıl yapılır? Tüm soruların yanıtları yazımızdadır.

Biobellinda Nedir?

BioBellinda, yüzde yüz yerli sermayeden oluşan ve çok katlı pazarlama sistemi ile hizmet veren bir markadır. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde hizmet alanını genişletmeye devam etmektedir. 21. yüzyılın iş fırsatı olarak da network marketing yöntemini, yan, çok katlı pazarlama yöntemini kullanan BioBellinda için üyelik ücreti ödemeden üye olabilirsiniz.

BioBellinda’nın hem geniş ürün yelpazesinden alış veriş yapabilirsiniz hem de bu ürünlerin satıcısı konumuna gelip kendi paranızı kazanabilirsiniz. BioBellinda’nın temel felsefesi hem daha çok kazandırma hem de müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Bazı temel özellikleri şunlardır; Adil kazanç ve adil kazanım, yüzde yüz yerli sermaye ve yerli üretimdir. Ürünler insana ve doğaya dost ürünlerdir. Tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışmak isteyenlere muhteşem bir kariyer fırsatı sunar.

Biobellinda’yı Nerede, Kim Kurdu?

Bugün çok sayıda müşterisi ile geniş bir network oluşturmuş olan Biobellinda , 2005 yılında Süheyla Kullemci ve Hüseyin Kullemci tarafından kuruldu. Bir aile şirketi olan BiBellinda A.Ş. ürünleri ve hizmet anlayışı ile insan ve çevre sağlığını her zaman ön planda tutmaktadır.

Üretim ve satış anlayışı olarak network marketing denen organizasyon üzerine kurulu bir sistemi vardır. Tarihler 2013’ü gösterdiğinde Almanya’ya adımını atan BioBellinda GMBH, Avrupa’ya ve dünyaya açılmış oldu. 2015 yılında hizmet alanını Fransa, Belçika, Avusturya, İsviçre, Danimarka’ya taşıyarak küresel hizmet anlayışını genişletti.

Biobellinda Ürünleri Nelerdir?

Biobellinda ürünleri ve Biobellinda kullanalar konusu da önemli konulardan birisidir. Biobellinda kozmetik ve temizlik ürünleri birçok kategoride çok fakrlı çeşitlerde mevcuttur. Çamaşır Hijyen Ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Kişisel Bakım Ürünleri, Genel Temizlik Ürünleri, Mutfak Hijyen Ürünleri, Parfüm & Kolonya Ürünleri, Saç Bakım Ürünleri gibi kategorilerde tercih edilen ürünler ile hizmet vermektedir.

İşte Biobellinda ürünleri;

 1. Cilt bakım ürünleri; Arındırıcı ve sıklaştırıcı tonik, arındırıcı yüz maskesi, BB cream ligth, Glycolic seri göz çevresi bakım kremi, nemlendirici yüz maskesi.
 2. Çamaşır Hijyen Ürünleri; Yıkama öncesi sprey, Ultra konsantre çamaşır yumuşatıcısı, Ultra konsantre çamaşır beyazlatıcısı, biyomoleküler konsantre sıvı matik deterjan, Biobellinda koyu renklere özel konsantre sıvımatik çamaşır deterjanı.
 3. Genel Temizlik Ürünleri; Armatür temizleyici, Cam ve mobilya temizleyici, genel temizleyici, halı matik, halı şampuanı, konsantre sprey temizleyici, mikrofiber mop bezi mikrofiber temizlik bezi, wc ve banyo temizleyici, pas ve kireç temizleyici, oto şampuanı.
 4. Kişisel Bakım Ürünleri; Şampuan, saç kremi, duj jeli, Zer duş geli, Zeytinyağlı duj jeli, vücut peelingi, sıvı sabun sweet, siri vücut kremi, sıvı sabun deep blueel bakım kremi shea butter, Biobellinda sir ağda bantları.
 5. Mutfak Hijyen Ürünleri; Ankastre temizleyici, bulaşık makinesi parlatıcı, bulaşık makinesi temizleyici, bulaşık sıvısı, Jel deterjan: bulaşık makinesi için, mikrofiber bulaşık süngeri, mikrofiber kurulama havlusu, mineralli krem temizleyicisi, yağ ve kir temizleyici, yanış yağ temizleyici, toz bulaşık makinesi deterjanı.
 6. Parfüm & Kolonya Ürünleri; Ahber bayan parfüm, Ahfa bayan parfüm, Akva erkek parfüm, Alize bayan parfüm, Avva erkek parfüm, Fua bayan parfüm, Grek erkek parfüm, İklil bayan parfüm, Kolonya ice, Yesar erkek parfüm, Zer bayan parfüm, Tıcan Unisex parfüm.
 7. Saç Bakım Ürünleri; Berenis şampuan, Dökülen saçlar için Berenis şampuan, Extra hacim şampuanı, Kalıcı krem saç boyası 1.0 derin siyah, Onarıcı bakım kremi, onarıcı bakım şampuanı, onarıcı saç bakım spreyi, saç bakım maskesi, yoğun nem şampuanı, yüz temizleme jeli.

Biobellinda Kazanç Planı Nasıl?

Biobellinda’nın çalışma sloganı ‘adil kazanma, adil paylaşma’ üzerinedir. Altı farklı yoldan kazanç elde etmenizi sağlar. Bu altı farklı yol ile Biobellinda kazanç planı şemasını görmek mümkündür;

 1. Üye olana yüzde 30 indirim şansı. Fabrikadan halka satış mantığı,
 2. Aldığınız ürünleri tavsiye ederek yapacağınız kişisel satışlardan yüzde 35 kar elde edersiniz,
 3. Her bir üye kazandırmadan yüzde yedi büyüme primi kazanırsınız. Ekibiniz genişledikçe kazanacağınız büyüme primleri ve kazancınız da artar. Her bir üyeden gelen ayrı primler, hesabınıza işler. Ayrıca yüzde yedi oran, üyenizin yapacağı alış verişe göre farklılık göstereceği için geliriniz de her an artarak ilerler,
 4. Grup performans primi ile farklı basamaklardan ekstra gelir elde edebilirsiniz,
 5. Her başarı basamağı bve yüzdelik büyüme karşısında hesabınızda puan bazında bonus tanımlanır. Bu puanlarla istediğiniz Biobellinda ürününü alabilirsiniz,
 6. Müşteri ürünlerden ve sistemden memnun ise alış verişe ve çalışmaya devam eder. Günlük iki saatinizi ayırıp çalışarak yüzde 24 seviyesine yani liderlik seviyesine ulaşabilirsiniz.

Biobellinda Güvenilir Mi?

En önemli konu ve sorulardan birisi de Biobellinda  şirketi ve ürünleri güvenilir mi sorusudur. Geniş bir network alanı ve müşteri ağı bulunan şirket için en önemli güvencelerden birisi de güvenilir yapıda olması geliyor. Gerek sektörel ve kurumsal misyonu açısından gerekse resmi makamlardan aldığı onay ve izinler açısından BioBellinda network satış şirketinin güvenilir olduğunu belirtmek isabetli olur.

Firma, yurt içi hizmet ve satışları için Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Kayıt Belgeleri, yurt dışındaki şubeleri ve dağıtımları için Türkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bildirim Kayıt Belgeleri eksiksiz olarak bulunmaktadır.

Ürünlerin belirtilen şartlara uygun olup olmaıdğı, sağlığa aykırı bir içeriğinin olmadığı ya da alerji yapmadığı yönündeki onay işlemi olan Dermatolojik Testler de yapılmaktadır.

Biobellinda geçmişine bakıldığında gayet güvenilir olduğu görülür. Kalite sıkıntısı yaşamadan veya güvenlikten şüphe etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Aynı şekilde bu ürünlerin satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Fakat Google yorumlar üzerinden araştırma yapıldığında şikayetlerin olduğu ve güvenlik sorunlarının olduğu göz ardı edilmemelidir.

Yapılan yorumlarda özellikle satıcılığını yapan kişilere ilerleyen zamanlarda borç çıkarma gibi sorunların olduğu bildirilmektedir. Üyelik onayı sırasında onayladığınız yazıları dikkatlice okuyarak onaylamaya dikkat edin.

Biobellinda Şikayet Var Mı?

BioBellinda firması ve ürünleriyle ilgili Şikayetvar.com adresinde bazı kullanıcı ve müşteri şikayetleri yer almaktadır. Hem ürünler hem de hizmet alanında aksamalar, şikayetlerin konusu olmaktadır. Ürünlerin kötü ve kalitesiz olması, biobellinda şirketine verdiği taahhüte karşılık haciz riski yaşanması, network üyeliğinin iptal edilmiş olması gibi Biobellinda şikayetleri yer almaktadır. İşte o şikayetlerin başlıklarından bazı örnekler;

Biobellinda’daki Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum, Biobellinda İcra Gelecekmiş, Biobellinda Üyelik İptal Edilmedi, Biobellinda’dan Azar Yemek, Biobellinda Üyelik İptali, Biobellinda Ürünleri Çok Kötü ,Kalitesiz, Biobellinda Zehirlenecek Derecede Kötü, Biobellinda Üyelik Ve Adıma Sipariş Verilmesi, Biobellinda Üye Olmak İstemiyorum, Biobellinda 5 Sene Sonra Gelmiş Benden Para İstiyor, Biobellinda Üyeliğimin İptalini Yapmıyor, Biobellinda Üye Oldum Kazanmak Yerine Zarara Girdim, Biobellinda Üyelik Ve Alınmayan Ürüne Para Talep Etme Sorunu.

Biobellinda Dolandırıcılığı ve Sahtekarlığı Oluyor Mu?

Kurumsal bir firma olan BioBellinda hem Türkiye hem de özellikle Avrupa’nın çok sayıda ülkesinde hizmet vermektedir. Çalışma prensibi network marketing yöntemi olan BioBellinda’nın ürün satıcıları aynı zamanda müşterileridir. Müşteri olarak ürün alan kişi, bir sonraki adımda isterse sisteme dahil olup ürün satan ve tavsiye eden konumuna gelebilir.

Çalışanlarının bu denli fazla olması sistemi karmaşık ve aksayan sistem haline getirebilmektedir. Dolayısıyla internet üzerinden yapılan yorumlar ve kullanıcı geribildirimlerine bakıldığında Biobellinda dolandırıcılığı veya biobellinda sahtekarlığı olarak adlandırılan şikayetlere rastlamak da mümkündür.

Biobellinda Üye Ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır?

Biobellinda ürünleri ve hizmetlerinden faydalanmak, çevrenizdeki kişileri de bu ürün ve fırsatlardan yararlandırmak için öncelikle sisteme kaydınızı yapmanız gerekmektedir. Biobellinda üye ve kayıt olma işlemi ise son derece basit bir süreçle yapılabilmektedir.

Biobellinda üye ve kayıt işlemleri için www.Biobellinda.com sitesine girip, Üyelik Formu sayfasına tıklayın. Karşınıza Üyelik Başvuru Formu çıkacak. Bu forumda ad soyadı, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız, fotoğrafınız, doğum tarihiniz, e posta adresi ile beraber iki adet telefon numarası bilgisi, adres bilginiz, eğitim bilgileriniz ve Biobellinda markası ile ilk nerede karşılaştığınıza dair kategoriyi doldurmanız istenecektir.

Eklemek istediğiniz bir şey varsa üyelik formunun alt kısmında belirtip son olarak gönder butonuna basarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Biobellinda ürünlerini güvenle kullanabileceğiniz ayrıca üye olarak ürünleri geliş fiyatına alarak başkalarına satış yapabileceğiniz bir networkdur.

Biobellindanın başlangıcı 2005 yılına dayandığından güvenliğinden şüphe etmeden kullanabilir ve satışını yapabilirsiniz. Bu sistem ile sattığınız ürün üzerinden para kazanabilirsiniz. Bir diğer iyi yanı ise sürekli olarak çalışmak zorunda olmadan para kazanmanızdır. Evinizin konforunda ve istediğiniz saatlerde çalışmanın rahatlığını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.