Dxn Türkiye

Dxn Türkiye, ülkemizde ağ pazarlama yani network marketing alanında uzun yıllardır hizmet veriyor. Güçlü, sağlam, köklü ve güvenilir hizmetleri ile tanınan ve çok tercih edilen bu firma, 2015 yılının Temmuz ayında kuruldu. Merkez olarak İstanbul Kadıköy’de hizmet veren bu firma, büyük şirketlerin ağ pazarlama hizmetlerini yerine getirmek için durmadan çalışıyor.

Dxn Nedir?

Dxn nedir? Sorusunu son zamanlarda sıkça duyuyoruz. Dnx, ülkemizde ağ pazarlama ve son zamanlarda çok fazla ihtiyaç duyulan Network Marketing, alanında verdiği önemli hizmetlerle duyurmayı başaran köklü bir firmadır.

Bu firma, aslında resmi olarak 2015 yılında kurulmuş olsa da ofis hazırlıkları, ürün izinleri, tadilat ve düzenlemeler nedeni ile açılışı 22 Mayıs 2016 yılına sarkmıştır. Yaklaşık 2000 kişinin katılımı ile gerçekleşen bu muhteşem açılış uzun bir süre yankılarını sürdürmeyi başardı.

İstanbul Kadıköy’de hizmet veren bu firma, ağ pazarlama konusundaki başarıları ile adını büyük kitlelere duyurmayı başardı. Her geçen gün müşteri ağını büyüten bu firmanın adını kısa bir süre içinde daha çok duymaya başlayabiliriz.

Dxn Nerede, Kim Kurdu?

Ülkemizin ve dünyanın ağ pazarlama konusundaki ihtiyaçlarına önemli ölçüde cevap veren Dxn nerede kim kurdu pek çok insan bilmek istiyor.

Dxn, dünyanın en prestijli okulları arasında yer alan Hint Teknoloji Enstitüsü’nden mezun olan Dr. Lim Siow Jin tarafından 2015 yılının Temmuz ayında kuruldu. Dr. Lim’in mantarların insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerine merak sarması sonucu yaptığı araştırmalar bu firmanın temelini oluşturmayı başardı.

1993 yılında kurulup faaliyete geçen Dxn firması, bitkilerin efendisi olarak bilinen mantarın insan sağlığı üzerindeki yadsınamaz faydaları Ganoderma ya da Lingzhi’nin, mantarların sağlık üzerindeki büyük potansiyelini kullanmasıyla başladı.

Dxn Ürünleri Ve Kullananlar Kimlerdir?

Dxn’in en çok üzerinde çalıştığı ve yoğunlaştığı temel iş faaliyetleri arasında sağlıklı gıda takviyelerinin üretilmesi, pazarlanması ve yetiştirilmesi yer alıyor. Malezya merkezli bu şirket, Ganoderma üretimi ile dünya çapında yaptığı çalışmalarla başarısını her geçen gün arttırıyor.

Bu firmanın ortaya çıkardığı ürün çeşitleri arasında, sağlıklı ürün takviyeleri, kişisel bakım ürünleri, cilt bakımı, kozmetik, ev ürünleri, su arıtma sistemleri, yiyecek ve içecekler yer alır.

Dxn 1993 yılında kuruluşundan bu güne kadar “ Tek Dünya, Tek Ejderha, Tek Akıl ve Tek Market “ konsepti ile tüm çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyor. Bu sayede her geçen gün büyüme kateden Dxn, 30 Eylül 2003 yılında Hursa merkezli Malezya Ana Kurulunda DXN Holdings Berhad yer aldı.

Dxn firmasının kurucusunun devralma teklifi ile birlikte 2011 yılında Borsa kotundan çıkardı. DXN Holdings Berhad, aynı zamanda Dxn Grup’un yatırım ve yönetim şirketi olarak faaliyetlerini sürdürür.

Dxn’nin başarısının asla bir tesadüf olmadığını kanıtlayacak nitelikteki kaliteye verdiği özen sayesinde çok önemli iş ve sağlık teşkilatlarından tanınabilirlik, takdir ve başarı ödülü kazanmayı başardı.

Sürdürülebilir büyümenin yanı sıra sağlam temellerle inşa edilen Bilgi teknolojileri, emlak ve sağlık gibi pek çok sektörden farklı iş kollarında da hizmete başladı. Önemli pek çok alanda kendini kanıtlamayı başaran Dxn, dünya çapındaki küresel büyümeye ayak uydurmasıyla da üye sayısında önemli bir artış kazandı.

Tüm dünya çapında takdir toplayan bu firma, stratejik alanlarda gösterdiği başarılı girişimlerle uluslararası bir başarı yakaladı. Ünü sınırları aşan ve 9 milyondan fazla bayisi bulunan Dxn, özellikle de birbirinden etkili Genoderma ürünleri ile dünya lideri ünvanını kazanmayı özverili çalışmaları sonucunda başardı.

Dxn Kazanç Planı Nasıldır?

Dxn, tüm dünyada gösterdiği faaliyetler ile kendini kanıtlamayı başardı. Dxn, herkesin ulaşabileceği düşük fiyat ve yüksek kalite felsefesi ile piyasaya sunduğu ürünleri ile her kesimden insanın ürünlerine rahatlıkla ulaşabilmesini amaçlıyor.

Aynı zamanda dikkat çekmeden yüksek kazanç sağlamasına yardımcı olacak bu yöntem, doğrudan satışta ideal bir yöntem olarak görülüyor. Ücretsiz online sistem üzerinden herkes kendine uygun bir kazanım bulma şansı elde ediyor.

Aynı zamanda özellikle de sağlık ürünlerini ulaşılabilir fiyatlara alıp kullanan ve fayda gören pek çok kişi, ürünlerin faydalarına tanıklık ediyor. Bu firmamın asıl felsefesi ağ pazarlaması sektöründeki başarıların üzerine daha büyüklerini inşa etmektir.

Dxn Güvenilir Mi?

Dxn, hem ülkemizde hem de tüm dünyada elde ettiği başarıları ile adını tüm dünyaya duyurmayı başarmış olan ağ pazarlama sektörü firmasıdır.

Ürünlerinin kalitesi ve ürün fiyatlarının ulaşılabilirliği ile güvenilirliğini tim dünyaya kanıtlamayı başardı.

Aynı zamanda kazandığı başarı, kalite ve güvenilirlik ödülleri ile insanların aklındaki pek çok soru işaretine cevap buluyor. Satıla sunduğumuz tüm ürünler, pek çok test ve aşamadan geçiriliyor. Güvenilirliğinden emin olunduktan sonra ise piyasaya sayışa sunuluyor.

Aynı zamanda müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler, ürünlerimizin sağlık alanındaki önemli faydalarının da bir kanıtlayıcısı oluyor. Firma ürettiği önemli pek çok gıda takviyesi ile insan hayatında yaşam kalitesini yükseltecek ürünler sunmayı amaçlıyor.

Dxn Şikayet Var Mı?

Dxn ürünleri hakkında çok fazla şikayet almasak da arada müşteri hizmetleri, iade sürecinde yaşanan aksaklıklar, yanlış ürün seçimi gibi pek çok sorundan kaynaklanan şikayetlere en kısa süre içinde çözüm bulmayı amaçlıyor. Ürünlerin içeriği ve kalitesi hakkında herhangi bir tereddütü olmayan firma, müşterilerin istek ve beklentilerine büyük önem verir ve anında sorunlara çözüm üretmek için durmadan çalışmalarını yürütür.

Müşterilerin yaşadığı herhangi bir sorunda ürünü satın aldıkları mecra üzerinden ya da firmanın müşteri temsilcileri üzerinden iletişime geçmeleri halinde yaşadıkları sorun en kısa süre içinde çözüme kavuşturulur. Müşteri memnuniyeti için büyük bir özen ve titizlikle çalışan firma müşterilerin istek ve beklentilerine her zaman dikkat eder.

Dxn Dolandırıcılığı Yapıyor Mu?

Ülkemizde Dxn firmasının adını kullanarak sahte ürün tanıtımı ve pazarlama yapan pek çok sahte firma tespit edildi. Bu firmalar, güvenilir firmaların adını, ünvanını, logosunu ve ürünlerini taklit etmek suretiyle insanları kandırmayı amaçlıyor.

Bu tür dolancılardan kendinizi korunmak ve güvenilir bir e-ticaret alışverişi yapmam için firmaların resmi internet adresi üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Dolandırıcılık amacı ile açılmış olan ve güvenilir markaları taklit eden firmalar aynı zamanda firmaların internet sitelerini de taklit ediyor. Bu nedenle firmaların orginal internet adresini sipariş etmeden teyit etmeli ve dolandırıcı sitelerle kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

Dxn Üye Ve Kayıt Olma Adımları Neler?

Hizmet sektörüne emek veren Dnx firmasına üye olarak kayıt gerçekleştirebilir ve ürünler hakkında yapılan tüm indirimlerden anında haberdar olma şansı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bu site üzerinden tüm ürün incelemelerinizi ve ürün alışverişlerinizi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Dxn’ye kayıt olmanız ve üyelik gerçekleştiren sadık bir müşteri olmanız size herhangi bir ekstra sorumluluk yüklemez. Aksine ürünlerimiz ve indirimlerimiz hakkında anında bilgi sahibi olmanız amaçlanır.

Aynı zamanda siz de firmaya katılıp kazanç sağlayabilir ve genç girişimciler arasında yerinizi alabilirsiniz. Güvenilir bir alışveriş keyfi yaşamak için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında en güncel bilgileri almak için siz de sitemize üye olabilir ve tüm gelişmelerden ilk sizin haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

DXN Türkiye, Network Marketing sektöründe yer alan köklü firmalardan biri sayılmaktadır. 2015 senesinin Temmuz ayında kurulan firmanın temel faaliyet alanı sağlıklı gıda takviyeleri üzerine olmaktadır. Firma, bu gıdaların takviyeleri için bitki yetiştirmekte ve yetiştirdiklerini satışa sunmaktadır.

DXN, özellikle Ganoderma yetiştiriciliğinde ön plana çıkmaktadır. Firmanın ürün yelpazesi oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Kozmetik ve cilt bakım ürünleri, kişisel bakım, diyet takviyeleri, su arıtma sistemleri bu yelpazenin içinde yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin kaliteli olmasına oldukça özen gösterilmektedir. Verilen bu özen, firmaya prestij ve pek çok ödül kazandırmıştır.

Sözü edilen firma, sağlık dışında farklı alanlara da yönelmektedir. Hızla ilerleyen teknoloji beraberinde birçok yeni alan ortaya çıkarmıştır. DXN, yeni ve farklı olan bu alanlarda kendini göstermeye başlamıştır. Yenilenebilir enerji, bilgi teknolojileri; bahsi geçen alanları temsil etmektedir.

DXN, dünya genelinde üyelere sahip bulunmaktadır. 8 milyonun üstünde kayıtlı olan distribütörü ile statüsünü üst seviyelere taşımaya devam etmektedir. Firmanın Türkiye’deki Ofisi ise 2016 yılından beri aktif bir biçimde işlevini yerine getirmektedir.