Eric Woore Kimdir?

Eric Worre Amerika Birleşik Devletlerinde Minnesota eyaletinde 1964 yılında doğmuştur. Ağ pazarlama konusunda en iyilerden biri olarak iyi tanınmakta ve saygı duyulmaktadır. Kariyeri boyunca, başarı getiren kanıtlanmış iş stratejilerini kullanarak yüzlerce kuruluştan personel yetiştirmiştir. Ağ pazarlamacılığının zirvesinde bir kişi eric worre kimdir sorusunun net yanıtıdır. Oraya nasıl ulaştığı oldukça masalsıdır. Günümüzde Eric Worre kitapları kendi konusunda en çok okunan kitaplardır.

Eric Worre İş Hayatına Girişi Nasıl Oldu?

1988 yılında Eric Worre’nin babası ve iş ortağı John, kendisini Eric için para kazanabileceği bir iş fırsatı sunmak için bir toplantıya çağırdılar. Toplantıya Eric’in babası ve başka bir iş ortağı katıldı ve üçü de satış ve pazarlamayı geliştirmek istediklerine karar verdi.

O zaman Eric gerçekten de satış pazarlama işini kabul etmeyi göze alamadı ancak yinede bir başlangıç ​​ortağı olmak için babasından para ödünç aldı.

Bu günden sonra her üç kişi de çok katlı pazarlama (MLM) endüstrisinde önemli kazançlar elde etmeye başladılar ve bu süre boyunca Eric insanları neyin satmaya motive ettiği ve diğer insanları satın almaya motive ettiği hakkında değerli bilgiler elde etti.

Çok katlı pazarlama sadece bir bireyin satışını değil, orijinal satıcı altındaki diğer tüm bireyleri de içerdiğinden, bunlar öğrenilmesi gereken çok önemli dersler olduğunu anladı. Bu tür bir modelde, üst kademelerin yakınındaki insanlar büyük miktarda kar edebilir ve önümüzdeki birkaç yıl içinde öğrenilen tüm iç görüleri ve dersleri uygulayarak Eric Worre oldukça zengin bir adam oldu.

Kariyer Değişimi Nasıl Oldu?

Eric, tüm odağını satın alma, satma ve dağıtmaya konularında, bireylere ve şirketlere kendi başarısı boyunca edindiği tüm teknikler ve bilgiler konusunda eğitimler vermeye kaydırdı. 2009 yılında, ağ pazarlama mesleğinin tümünde en popüler eğitim sitesi haline gelen ve küresel olarak 130’dan fazla ülkeye ulaşan ve 300.000 kişi liderlik rollerinde olan Network Marketing Pro adlı bir şirket kurdu. Network Marketing Pro şirketi 2009 yılından bu yana ücretsiz olarak 1000’den fazla eğitim videosu geliştirdi.

Basılı yarım milyon kopyaya sahip olan kitabı Ağ Pazarlamacılığında Profesyonel Olmak İçin 7 AdımProfesyonel Ol , kendi ağ pazarlama işlerini başlatma ve büyütme konusunda ciddi olan herkes için bir gereklilik olarak tanımlanmıştır.

Net değeri 15 milyon doları aşan Eric, hala ağ pazarlama mesleğindeki başarısı kariyeri boyunca öğrenilen bilgilerin mücevherlerini aktararak, dünyanın dört bir yanındaki kurumsal toplantılarda ve etkinliklerde konuşmaya devam etmektedir.

Eric Worre Motivasyon Sözleri Nelerdir?

“En büyük fayda istediğini elde etmek değildir. İstediğiniz şeyi elde etmek için dönüşeceğiniz kişidir.”

“İnsanın büyüklüğünü, onu aşağı çeken sorunun büyüklüğüyle söyleyebilirsin.”

“Model Başarılı Davranış : Mesleğe başladığınızda tekerleği yeniden icat etmekten kaçınmaya çalışın. Zor olan iş çoktan yapıldı.”

“En büyük fayda istediğini elde etmek değildir. En büyük fayda, istediğiniz şeyi elde etmek için ihtiyacınız olan şeydir. Her zaman orada neyin yaşandığını ve neyin aktarıldığını öğrendim. Yolculuk her şeydir.”

“Gelecekte, sadece performans için ödeme alacaksınız. Artık zamanınız için ödeme almayacaksınız.”

“Becerilerime odaklanmaya başladığımda dünyam değişti ve onlarda ustalaşana kadar durmadan uygulama sözümü gerçekleştirdim.”

“Bildiğim bütün “iş”ler, beş kategoriden birindedir: Mavi Yaka, Beyaz Yaka, Satış, Geleneksel İşletme, Mülkiyet Yatırımı.”

“Bir ağ pazarlaması başarı öyküsü olarak kabul edilmek için milyoner olmanıza gerek yok. İlerleme kaydettiğiniz ve hayatınızı kontrol altına almanız yeterli.”

“Özgürlük mümkün, ancak ücretsiz değil.”

“Hiç kimsenin bir şey yapamayacağınız konusunda sizi ikna etmesine izin vermeyin.”

“Satışta yanlış bir şey yok. Satıcılar ekonomiyi yönlendirir. Ağ Pazarlamasındaki insanlar “Süper Satış Görevlileri” dir. Dünyayı eğitiyoruz.’

Eric Worre‘nin kariyer değişiminin nasıl gerçekleştiği konusunda bilgi vermek üzere yetiştirdiği personellere satın alma, satma ve dağıtım konularında verdiği eğitimlerle kurduğu şirketinin bir ağ pazarlamaya nasıl döndüğü konusuna da değinilen makale sonunda motive edici ve kişiye neyi yapabileceğini değil yapmak istediği şey için neye dönüşmesi gerektiği konusunda eğitimler verdiği söylemiyle bitirilmiştir. Sektörel bazda gelişime açık olmanın öneminin titizlikle anlatıldığı bir yazı ile motivasyon ve kararlılık anlatılmıştır.

Özetle, Eric Worre, network marketing sektöründe en iyilerden biri olarak zirveye oynayan ve yaptığı işler ile saygınlık kazanmış ünlü bir satış uzmanıdır. Aynı zamanda, Network Marketing Pro adlı şirketin kurucusudur. Bu sektördeki kariyeri boyunca, başarısı kanıtlanmış pek çok iş stratejisi kullanarak ve geliştirerek popüler bir uzman halini almıştır. Ayrıca yine bu sektördeki diğerlerine bu bilgilerini ve deneyimlerini aktararak çeşitli kuruluşlarda yüzlerce kalifiye personel yetiştirmiştir.

1988 yılında babası ve iş ortağı John ile satış ve pazarlama sektörüne giren Eric Worre ilk sermayesini babasından borç olarak almış olmasına rağmen, yıllar içinde satış ve pazarlama konusunda kendisini geliştirerek zengin bir insan oldu.

“Ağ Pazarlamacılığında Profesyonel Olmak İçin 7 Adım – Profesyonel Ol” adlı kitabı network marketing sektörüne yeni başlayan ve kendini geliştirme konusunda ciddi olan herkes için gerekli bir eğitim kitabı olarak ün salmıştır. Verdiği eğitimler olsun, yazdığı makaleleri olsun her zaman motive edici sözleri ile, görece olarak yeni olan network marketing piyasasında yapmanız gerekenleri, geçirmeniz gereken değişimleri kutunun dışına çıkarak düşünmeye teşvik etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Kazandıran Network Şirketini